Ranchero’da tacolar renklendi!

Meksika deyince ilk akla gelen yiyeceklerin başında gelen Taco, Ranchero mutfağında çeşitli soslar ve baharatlar eşliğinde, tercihe göre etli, tavuklu, karidesli veya sebzeli olarak hazırlanıyor. Mönüsüne farklı lezzetler ekleyen mekan, mürekkep balığı mürekkebi ve kırmızı pancar püresi kullanarak renklendirdiği yeni tacolarını misafirlerinin beğenisine sunuyor.

Ranchero’nun taco konusundaki favori lezzetlerinin başında günlük ve taze tortilla kabukları içerisinde, özel taco baharatı ile hazırlanan kırmızı et, kıyma veya tavuk etinin, yeşillik, rajas, eritme peynir, salsa festivo, cheddar peynir ve krema ile birlikte servis edildiği “Tacos Fuertes” geliyor. Yeni eklenen renkli tacolara ek olarak mönüde, Tacos Fiesta, Cajun Chicken Tacos, Quesadillas, Tacos Con Rajas, Tempura Shrimp Tacos, Tacos de Rey ve Buffalo Shrimp Tacos gibi farklı seçenekler bulunuyor.

Meksika mutfağının en renkli ve lezzetli yiyeceklerinden birisi olan tacoları klasik veya yeni renkli halleriyle deneyimlemek isteyenler Ranchero’yu ziyaret edebilir.

Sosyal Medya'da Paylaşın