Radisson Hotel Group, seyahat teknoloji firması Hotelbeds ile ortaklık kurdu

Radisson Hotel Group, seyahat teknolojisi firması olan Hotelbeds ile iki firmaya pek çok destek sağlayacak dağıtım ortaklığı kurdu.

Bu anlaşma ile Radisson, tur operatörleri, perakende seyahat acenteleri, havayolları ve sadakat programları 60.000’den fazla B2B seyahat alıcılarından oluşan Hotelbeds’in ağı üzerinden dağıtım yapacak. Aynı zamanda, Hotelbeds müşterileri, Radisson Hotel Group’un dünya çapında 120’den fazla ülkede 1.100’den fazla otelden oluşan portföyünde ayrıcalıklı fiyatlara ve kullanılabilirliğe erişim sağlayacaktır.

Radisson otel odalarını Hotelbeds’in iki ana kanalı üzerinden dağıtacak: Hotelbeds markası altında faaliyet gösteren toptan dağıtım kanalı ve perakende seyahat acentelerine hizmet veren perakende kanalı Bedsonline. Hotelbeds’in küresel zincirlerinin başkanı Mark Redmond, “Radisson Hotel Group dünyanın en büyük otel gruplarından biri ve onlarla tercih edilen bir ortaklık imzalamaktan mutluluk duyuyoruz” dedi. Radisson Hotel Group’un küresel baş ticari yetkilisi Eric de Neef şunları ekledi: “Hotelbeds ile olan ittifak sayesinde, Bedsonline üzerinden dünya çapında hem toptan hem de perakende dağıtım da dahil olmak üzere önde gelen ve stratejik olarak önemli bir B2B dağıtım ağına erişebiliyoruz.”

Sosyal Medya'da Paylaşın