One&Only Portonovi ultra lüksü Karadağ’a taşıyor!

One&Only Otel Zinciri Avrupa’daki ilk otelini açıyor.

En üst düzey konaklama deneyimi yaşamak isteyen misafirler için 9 ülkede hizmet veren One&Only Otel Zinciri, Avrupadaki ilk oteli için doğal güzellikleri ile Avrupa’nın son yıllarda en çok tercih edilen ülkesi Karadağ’ı seçti.

1 Mayıs 2021 tarihinde hizmete giren olan One&Only Portonovi, Adriyatik kıyısındaki Boka Körfezi girişinde mimari tarzı, geniş bahçeleri, 238 tekne kapasiteli marinası, helicopter pisti, özel kumsalı ve hizmet kalitesiyle yepyeni bir tatil anlayışı ve herkese hayal ettiği tatili yaşama olanağı sunuyor.

Uçuş süresinin kısalığı, vizesiz seyahat edilebilmesi, kültürel ve doğal güzellikleriyle Türk seyahatseverlerin yeni gözde destinasyonu Karadağ’da, el değmemiş doğanın ve denizin keyfi, One&Only Portonovi’nin unutulamayacak ev sahipliğinde çıkartılacak.

One&Only Portonovi’nin açılışını şirket tarihinde bir dönüm noktası olarak nitelendiren Kerzner International’ın Ticaret Başkanı Brett Armitage otelin açılışıyla ilgili şunları söyledi: ‘One&Only Portonovi eşsiz servis anlayışı, olağanüstü güzellikteki odaları, yarattığı muhteşem misafir deneyimleri ile bölgede örnek oluşturacak yeni lüksü temsil ediyor. Henri Chenot ile yaptığımız iş birliği sayesinde misafirlerimiz 360 derece sağlıklı yaşam deneyimini yaşarken, villa ve özel evlerimizi tercih eden misafirlerimiz One&Only’nın ayrıcalıklı yaşam tarzının parçası olacaklar.’

One&Only Portonovi

Otelde, misafirlerin doğa ve deniz manzarasını en iyi görecekleri şekilde konumlandırılmış ve misafirlerin ihtiyaçlarına göre kümelendirilebilecek kendi plajı olan 7 villa, 6 suit ve odalardan oluşan 118 ünite bulunuyor. 4000m2’lik alanda hizmet veren dünyaca ünlü Chenot Espace’da erkekler ve kadınlar için ayrı bölümlerde sauna, hamam, buhar odaları, 27 terapi odası, kapalı havuz, gym ve özel Chenot rituel odaları mevcut. Otelde ayrıca, 6 açık havuz ve plaj var. Şef Nancy Kinchela’nın en taze ve doğal ürünleri modernize ettiği Karadağ yemeklerinin servis edildiği La Veranda Restorant, İtalyan mutfağının rafine ve sağlıklı örneklerinin sunulduğu Michelin yıldızlı şef Giorgio Locatelli imzalı Sabia Restorant ve modern Japon mutfağı ile Tapasake Club, gastronomik deneyimler için otel misafirlerinin yanısıra Karadağ’daki tüm lezzet düşkünlerinin tercihi olacak. Rezervasyonlar için oneandonlyresorts.com

Sosyal Medya'da Paylaşın