O iki otel artık Radisson markasıyla hizmet verecek!

President Beyazıt Hotel ve Citadel Hotel, bundan sonra Radisson markasıyla hizmet verecek.

Türkiye’deki otel yatırımlarına istikrarlı bir şekilde devam eden, 30 otel ve 4.500’den fazla odayla hizmet veren Radisson Hotel Group, önümüzdeki 3 – 5 yıl içinde bu sayılarını 50’den fazla otele ve 10.000 odaya çıkarmayı hedefliyor.

Halen 16 oteliyle İstanbul’un lider otel operatörleri arasında yer alan grup, Türkiye’de Radisson Collection, Radisson Blu, Radisson ve Park Inn by Radisson olmak üzere dört markasıyla faaliyetlerini sürdürüyor.

Kapalıçarşı, Ayasofya ve Topkapı Sarayı’na yakın konumlarıyla öne çıkan bu iki yeni otel, Avrupa ile Asya’yı buluşturan bu ikonik şehri yansıtacak şekilde modern ve tarihi Türk kültürünü harmanlıyor. Şehrin önemli kültürel merkezlerine ve gastronomi destinasyonlarına yakın mesafedeki oteller, misafirlerine İstanbul’un muhteşem lezzetlerini, manzaralarını ve seslerini deneyimleme fırsatı sunuyor. Şehrin en ünlü tarihi mekanlarından Kapalıçarşı eşsiz bir alışveriş deneyimi yaşatırken Mısır Çarşısı, 80’den fazla baharat mağazası ve yüzlerce farklı baharatıyla Türkiye’nin renklerini ve lezzetlerini yansıtıyor.

“Türkiye’deki portföyümüzü daha da genişletmek istiyoruz”

Radisson Hotel Group Orta ve Doğu Avrupa, Rusya ve Türkiye Bölgesi Başkanı Yılmaz Yıldırımlar yeni yatırımlarına dair şunları söyledi: “İstanbul’un en yüksek talep gören tarihi bölgesinde iki yeni otel açmaktan gurur duyuyoruz. İstanbul’un eşsiz kültürel geçmişinin ve sayısız cazibe merkezinin yanı sıra devam eden yatırımlarımız ve genişlememiz de Türkiye’nin Radisson Hotel Group için önemli gelişme pazarlarından biri olarak önemini vurguluyor. Türkiye’deki otel portföyümüzü daha da genişletmek için sabırsızlanıyoruz.”

 

Sosyal Medya'da Paylaşın