NumNum’da lezzet ve eğlence bir araya geliyor

En sevilen tatlarının müzik, paylaşım ve eğlence ile buluştuğu konseptiyle keyifli bir deneyim sunan NumNum, Levent Kanyon ve İzmir İstinye Park şubelerinde düzenlediği DJ performanslarla misafirlerini ağırlıyor! Şehrin en trendy mekanları arasındaki yerini koruyan NumNum, müzik tutkunlarını perşembe ve cuma geceleri DJ performanslarla  bir araya getiriyor.

Türkiye’nin önde gelen cafe/brasserie zincir markası BigChefs ailesine dahil edilen NumNum; döke saça tadabileceğiniz menüsü, sonuna kadar özgür ve rahat hissettiren mimarisi, zengin barı ve enerjisi yüksek konseptiyle özellikle gençlerin uğrak mekânı olmaya devam ediyor. Misafirlerini Levent Kanyon ve İzmir İstinye Park şubelerinde usta DJ’ler ve house müziğin baş döndüren etkisiyle buluşturmaya başlayan NumNum, rengarenk kokteyllerin havada uçuştuğu performans gecelerine şehrin merkezinde hayatın tadını çıkarmayı özleyenleri bekliyor. Perşembe geceleri Levent Kanyon şubede DJ Burak Yontarkol, perşembe ve cuma geceleri İzmir İstinye Park şubede DJ Sergee 20.00 – 22.00 saatleri arasında sahne alırken, NumNum severleri hafta sonuna pozitif melodilerle hazırlanıyor.

Dijital nesil NumNum’da bir araya geliyor
NumNum; sabahları dingin, cool bir ortam ve chill out bir müzik; öğlenleri canlı, tempolu ve hızlı bir servis; akşamları, eğlenceli, bol sohbetli, güzel müzikli bir ambiyansla bir restoranda oluşabilecek en iyi frekansı yaratıyor. Dinamik ve eğlenceli bir mekânda sıcak bir karşılama sonrası cana yakın servis ekibi eşliğinde yeni tatlar denemek isteyenlere benzersiz bir alternatif mekân sunan NumNum, organik ve endüstriyel unsurları bir arada barındıran mimari anlayışına uyumlu bahçesi ve zengin barı ile de farkını ortaya koyuyor. Özellikle dijital nesle hitap eden dev ekranlar, grafikler ve grafitilerle mekânda gençlerle etkileşim yaratacak efektlere yer veren restoran, arka plandaki kesintisiz müzik ile zamanın ruhuna uyum sağlıyor.

Çılgın ve leziz bir yemek deneyimi
“Good Food Great Mood” mottosuyla yola çıkan NumNum, konuklarının güne iyi bir başlangıç yapmasını sağlayan leziz kahvaltı çeşitlerinden her damağa hitap eden paylaşımlık yemeklerine kadar tüm öğünleri içeren menüsüyle dikkat çekiyor. NumNum’ın çılgın menüsü; göz doyuran hamburgerler, sandviçler, salatalar, ana yemekler, light seçenekler, taş fırında hazırlanan pizzalar, el yapımı soslar ve paylaştıkça çoğalan dev porsiyonlarla Türk ve dünya mutfağının en sevilen örneklerini sunuyor. Usta şeflerin maharetli ellerinden çıkan, tadıyla kalbinizi çalacak, sunumuyla aklınızdan çıkmayacak lezzetlerini özenle hazırlayan NumNum, gençleri ve daima genç kalanları günün tüm saatlerinde keyifle vakit geçirmeye çağırıyor.

Haftanın tüm günleri 10.00 – 23.00 saatleri arasında açık olan NumNum şubelerinde misafirlere QR kodlu menüler sunulurken, restoranın paket servis hizmeti de bulunuyor.

DJ Programı:
İstanbul Levent Kanyon AVM: DJ Burak Yontarkol / Her perşembe 20.00 – 22.00
İzmir İstinye Park AVM: DJ Sergee ( Sercan Güğüs) / Her perşembe, cuma 20.00 – 22.00

Sosyal Medya'da Paylaşın