Mozz Ankara ile Güneş Öztürk: Dünyanın En İyi Pizza Şefleri Arasında!

Dünya’nın en iyi pizza şeflerini seçen The Best Pizza, Top 100 Pizza’nın 2024 yılı etkinliği için geri sayım başladı! Milano’da 30 Eylül’de yapılacak seçkide Türkiye’den Güneş Öztürk de adaylar arasında.

Dünyanın en iyi pizza şeflerini seçen “En İyi 100 Pizza Şefi” seçkisinde 2024 adayları arasında Türkiye’den Güneş Öztürk var!

Dünyaca ünlü pizza rehberi The Best Pizza, her yıl olduğu gibi bu yıl da dünyanın en iyi pizza şeflerini belirlemek için harekete geçti. 30 Eylül’de Milano’da gerçekleştirilecek olan etkinlik, 2024’ün en başarılı 100 pizza şefini açıklayacak. Seçilen adaylar arasında dünyanın dört bir yanından gelen yetenekler yer alıyor; kimileri geleneksel lezzetlere sadık kalırken kimileri de yenilikçi yaklaşımlarıyla dikkat çekiyor.

Bu yıl Türkiye’den de bir isim var: Güneş Öztürk. Öztürk, 2023 yılının en iyi Pizzaioli’leri arasından seçilen 200 aday arasında yer alarak finale kalan 100 şef arasında  bulunuyor. Molini Pizzuti desteğiyle, Öztürk’ün performansı merakla bekleniyor. Etkinliğin heyecanını kaçırmayın!

Sosyal Medya'da Paylaşın