Mikel Coffee Company Türkiye pazarına güçlü bir giriş yaptı!

Tüm kıtalarda ve 10’dan fazla ülkede bulunan, aynı zamanda Forbes Dergisi’nde yayımlanan “Yunanistan’da küresel kahve markalarını bitiren” makale ile adını dünyaya duyuran ve girdiği tüm ülke pazarlarında büyük heyecan yaratan Mikel Coffee Company, başlattığı eşsiz kahve deneyimi serüvenini 2020 yılı itibariyle Mikel Coffee Türkiye olarak ülkemizde devam ettiriyor.

Uluslararası bir kahve mağazası zinciri olan Mikel Coffee Company, iyi kahve deneyimini tüm dünyaya sunmak üzere çıktığı bu yolda Türkiye pazarına giriş yaptı. Yeni kahve lezzetleri konusunda eşsiz bir deneyim getirerek kapsamlı ve yenilikçi bir hizmet anlayışı sunan, kurulduğu ilk günden itibaren Mikel Coffee mağazalar zincirindeki samimi ortam kadar, ürün kalitesini ve mükemmel hizmet anlayışını benimsemiş olan marka hızlı bir büyüme yakalayarak hedef ve stratejileri doğrultusunda faaliyetlerini ve franchise sistemini destekleyen temel ilkelerini değiştirmeden sürdürdü.

Dünyada 270’den fazla mağaza sayısına ulaşmış ve hızla büyümesini devam ettiren marka, Mikel Coffee Türkiye olarak girdiği ülke pazarında 6 ay içerisinde Akaretler, Ataköy ve Bağdat Caddesi mağazaları ile Türkiye’deki kahve severlerin damak zevkine hitap etmeye başladı. Uluslararası başarısını ülkemizde de devam ettirmeye kararlı olan marka, hedef ve stratejileri doğrultusunda ülke içindeki şube sayısını da hızla artırmaya kararlı.

Sunulan ürün ve hizmetlerinin yüksek kalitesini istikrarlı bir şekilde devam ettirmek için uluslararası birçok kalite derecelendirme kuruluşuyla uyum sağlayan marka, üretimden tüketim aşamasına kadar kahve severlere mükemmel deneyim garantisi veriyor. %100 Arabica kahve çekirdekleri ile hazırlanmış ve bol seçenekli sıcak/soğuk kahve çeşitlerine sahip Mikel Coffee, özellikle kendi kültürel zevk ve beğenilerinin ortaya çıkardığı Freddo Espresso, Freddo Cappuccino ve Frappe çeşitlerinde üstün lezzet anlayışları ile ön plana çıkıyor. Geniş, ferah ve konforlu mağazalarında göz alıcı tasarıma sahip termos özelliği barındıran bardaklarıyla, kaliteli ve lezzetli ürünlerini, güler yüzlü ve mutlu çalışan felsefesi ile birleştirip misafirlerine sunan Mikel Coffee Türkiye tüm kahve severleri mağazalarına bekliyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın