Mezenin Yeni Adresi: Loça Restaurant

Bu yıl kapılarını açarak Yeni Foça’nın en yeni lezzet durağı olan Loça Restaurant, tam mevsiminde balığın en güzel eşlikçileri mezeleri ile de göz dolduruyor. Her köşesinde farklı ayrıntıların gizli olduğu, eşsiz manzarası ve lokasyonuyla şimdiden sıkı bir müdavim listesi oluşturan Loça Restaurant; mevsiminde balığın ve imza mezelerinin en leziz halini sunuyor.

Ege’nin en şirin tatil kasabası Yeni Foça’da bu yıl kapılarını açarak misafirlerine lezzet ve eğlenceyi bir arada sunan Loça Restaurant, balığın en sıkı eşlikçisi mezeleri ve salataları ile de oldukça iddialı. Özel tariflerinin olduğu mönüsünde meze seçenekleri arasında yer alan “Ada Usulü Fava”, “Ege Mezesi”, “Topik”, “Enginar Carpaccio”, ‘’Girit Ezme”, salatalardan ise “Pembe Domatesli Julian Salatası” denemeye değer lezzetler arasında ilk sırada yer alıyor.

Ege’de çipura zamanı…

Her hafta sonu canlı müzik performanslarının da sergilendiği Loça Restaurant’ta şimdi mevsim balıklarının ve yanında eşsiz mezelerin tadına varmanın tam zamanı. Ege’nin gözdesi çipura başta olmak üzere; mercan, sinarit, barbun ve granyöz balıklarının eşsiz lezzetine tanık olabilir, özenle seçilen Ege otlarıyla hazırlanan salata ve mezelerin tadına dostlarınızla birlikte tadına varabilirsiniz.

Sosyal Medya'da Paylaşın