Meyan Restaurant eşsiz ocak başı tatlarını mükemmel sunumlarla birleştiriyor

Uzak Doğu’dan Akdeniz’e, Türk mutfağından Kıbrıs’ın yerel lezzetlerine kadar uzanan, birbirinden farklı restoranlarıyla gastronomi tutkunlarının markajına giren Elexus Hotel’de bulunan Meyan Restaurant, eşsiz ocak başı tatlarını usta şeflerin mükemmel sunumlarıyla buluşturuyor. Otelin Chef De Cuisine’i Serdar Yuluğ tarafından hazırlanan özel menüler misafirlere unutulmaz bir deneyim yaşatıyor.

Kendine özgü tatları sayesinde misafirleri adeta bir lezzet yolculuğuna çıkaran Meyan Restaurant, kebap kültürünü farklı bir şekilde yorumluyor. Misafirler tarafından büyük ilgi gören tatlar arasında; humustan atoma, haydariden narlı köz bibere kadar oldukça zengin seçenekte sıcak ve soğuk meze çeşitleri yer alıyor. İlgi çekici sunumuyla da beklentilerin üzerine çıkıyor.

Türk mutfağının en sevilen lezzetlerinden kebap ve ızgara çeşitleri yanında favori spesiyalleri sunan restoranın menüsünde, kara sac içerisinde domates, biber ve soğanla pişirilmiş kuzu tava ve pirzola, klasik tereyağlı buğday ezmesi üzerinde kuzu çöp şişli keşkek, Ali Nazik kebabı da bulunuyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın