Metro Türkiye’den Lezzetli ve Sağlıklı Rioba Kış Çayları

Dünyanın en çok çay tüketen ülkesi Türkiye’de çayın çeşitlerine olan ilgi gün geçtikçe artıyor. Birbirinden leziz sofraların eşlikçisi, dost meclislerinin aranan tadı olan çay, sunduğu faydalarla da sağlık için birebir. Çay çeşitlerini arttırmaya devam eden Metro Türkiye, kendi özel markası Rioba ile sunduğu birbirinden leziz 18 çeşit çay çeşidi ile Uluslararası Çay Günü’nü kutladı.

30 yılı aşkın süredir ürün gamını yenilikçi yaklaşımıyla sürekli geliştiren Metro Türkiye, kendi markası Rioba altında sunduğu birbirinden farklı çay çeşitleri ile çay tiryakilerinin damak tadına uygun özel lezzetleri bir araya getiriyor. Metro Türkiye, her sabah güne çayla başlayanlardan çay saati keyfini asla es geçmeyenlere, soğuk kış günlerinde içini ısıtmak isteyenlerden çayı sağlık için içenlere kadar herkesin Uluslararası Çay Günü’nü Rioba markası ile raflarına getirdiği birbirinden leziz çaylar ile kutluyor. “Çay keyfi”ni sağlık için sunduğu faydalarla artırmak isteyenler, birbirinden lezzetli Rioba çeşitleri ile çayın tadını gönüllerince çıkarıyor.

Her damak zevkine uygun 18 farklı çeşit

Rioba marka çayların farklı damaklara hitap edebilmesi için dünya lezzetleri ve aromalarını müşterileri ile buluşturan Metro Türkiye, 18 farklı çay çeşidini raflarına getiriyor. Rioba çay çeşitlerinin en uygun iklim, toprak ve bölgede geleneksel metotlara üretilmesi çayların aroma ve besin değerlerinin de tam olarak korumasını mümkün kılıyor.

Karamelize elma ve kavrulmuş hindiba kökü, kakao, tarçın ve portakal içeren, içinizi ısıtacak kış çaylarından, Çin’in farklı bölgelerinden titizlikle toplanmış eşsiz beyaz çaylara, şeftali ve portakal çiçekli oolong çayından meyve aromalı yeşil çaylara, kakao ve vanilyalı rooibos çayından klasik siyah çaya kadar birbirinden farklı lezzetler Metro Türkiye raflarında sizleri bekliyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın