The Marmara Bodrum ile Kış Mevsimi

Eşsiz mimarisi ve konumuyla Bodrum’u her yönüyle yaşatan The Marmara Bodrum, sunduğu deneyimlerle kışa renk katıyor. Her mevsimde olduğu gibi benzersiz atmosferiyle kış aylarında da konuklarını ağırlayan The Marmara Bodrum, Ege’nin vazgeçilmez duraklarından Bodrum’u misafirlerine yaşatıyor.

The Marmara Bodrum, kış aylarını Ege’nin mavisinden ayrı geçiremeyenlere merkezi lokasyonuyla avantaj sağlıyor. Bodrum Kalesi’ne, Bodrum’un keşfedilecek yeme-içme noktalarına yakınlığıyla misafirlerini bekliyor.

The Marmara Bodrum’un mevsimsel ve yerel ürünlerle hazırlanan menüsüyle dikkat çeken restoranı Tuti ise yenilenen kış menüsüyle benzersiz bir deneyim sunuyor. Kış menüsünde Etli Lahana Dolması, Prasalı Çıtır Börek, Ispanaklı Levrek Sarma, Bal Kabaklı Crème Brûlée gibi yeni tabaklar sunan Tuti, ayrıca benzersiz manzarasıyla da nefes kesiyor. Tuti’nin mevsimselliğe dikkat edilerek hazırlanan tabakları arasında, kış menüsüne özel olarak bolca vitamin içeren kış sebzeleriyle hazırlanan güveçler ve Kerevizli Balık Çorbası gibi lezzetler de yer alıyor.

The Marmara Bodrum’un kışın soğuk günlerinde iç ısıtan bir başka önerisi ise cuma akşamları Tuti Lounge&Bar’da şömine eşliğinde gerçekleştirilen canlı performanslar. Lezzetli tabaklarda olduğu gibi kokteyllerde de kışa özel hazırlanan reçetelerin sunulduğu Tuti Lounge&Bar’da, cuma akşamları Baia ile renkleniyor. Baia, neşeli ve samimi repertuvarıyla, tanıdık melodileri şömine başının iç ısıtan atmosferiyle buluşturuyor. The Marmara Bodrum sunduğu deneyimlerle, misafirlerini Bodrum’un kış aylarına özel dünyasına davet ediyor.

The Marmara Bodrum’un eşsiz mimarisinde doğa ve konfor kusursuz bir şekilde harmanlanıyor. İnce detaylarda gülümseten esprili objeler ve sanat eserleri bir anda etrafınızı sarıyor. Muhteşem gün batımı manzarası, şehir merkezine yakınlığı, lüksü, konforu ve hijyeni buluşturan The Marmara Bodrum, butik otel anlayışı ile hizmet veriyor. The Marmara Bodrum, Bodrum’u dört mevsim yaşamak isteyenlerin değişmez adresi oluyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın