Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul’da enfes brunch deneyimine davetlisiniz

Panoramik İstanbul Boğazı manzarasına sahip Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul, bir Pazar geleneği olan efsanevi MO Brunch’ta misafirlerini ağırlıyor. Zengin menüsü, eşsiz lezzetleri ve seçkin dokunuşları ile farklılaşan MO Brunch, konuklarını benzersiz bir gastronomi yolculuğuna davet ediyor.

İstanbul Boğazı’nın Avrupa kıyısında yer alan ve iki köprüyü de kapsayan eşsiz manzarasıyla Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul, birbirinden benzersiz lezzetlerin sunulduğu keyifli bir brunch deneyimi için her Pazar günü MO Brunch’ta misafirlerini ağırlıyor. Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul, Boğaz’ın mavi suları ile bütünleşen yemyeşil terasının etkileyici atmosferinde konuklarını özenle tasarlanmış dokunuşların damgasını vurduğu benzersiz bir gastronomi yolculuğuna davet ediyor.

Şef Fabio Brambilla’nın hünerli ellerinden enfes lezzetler, Novikov Istanbul‘un dünyaca bilinen suşi ve deniz ürünleri seçkisi, MO Cake Shop‘un ev yapımı tatlıları ve İtalyan mutfağının sevilen lezzetleriyle donatılan efsanevi MO Brunch konuklarına keyifli bir Pazar günü yaşatıyor. Deniz ürünlerinden tatlı istasyonlarına, canlı pişirme istasyonlarından şarküterilere, mezelerden dünya mutfağına birbirinden eşsiz lezzetlerin bir arada sunulduğu MO Brunch’ta somon wellington, risotto, sushi, creme brulee gibi dünya mutfağından lezzetlerin yanı sıra geleneksel Türk mutfağından döner, meze ve tatlı çeşitleri öne çıkıyor. Leziz birer eşlikçi olan enfes kokteyller ise Pazar keyfinize renk katıyor.

Her Pazar 11.30-15.00 saatleri arasında MO Brunch’ta misafirlerine keyifli dakikalar vadeden Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul, Çocuk Kulübü’nde 4-12 yaş arası genç misafirleri için yaratıcı ve eğlenceli aktiviteler sunarken, arzu eden misafirler için bebek bakıcılığı hizmeti de sunuyor.

Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul’un şık ve seçkin ambiyansında ve İstanbul Boğazı’nın nefes kesen panoramik manzarası eşliğinde MO Brunch’ın benzersiz lezzetleri deneyimlemek için siz de yerinizi ayırın.

Sosyal Medya'da Paylaşın