Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul Anneler Günü’nde unutulmaz deneyimler sunuyor

Nefes kesici İstanbul Boğazı manzarasına sahip Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul, yılın en anlamlı günlerinden biri olan Anneler Günü’nde annenizi şımartacağınız ve beraber güzel anılar biriktireceğiniz deneyimler sunuyor.

İstanbul Boğazı’nın Avrupa kıyısında yer alan ve iki köprüyü de kapsayan eşsiz manzarasıyla Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul, birbirinden eşsiz lezzetler sunan brunchı ve şehrin en kapsamlı spası ile Anneler Günü’nde keyifli bir gün geçirmek isteyen misafirlerini bekliyor.

İstanbul Boğazı’nın kıyısındaki eşsiz lezzetler
Nefes kesici panoramik manzarasıyla İstanbul Boğazı’nın Avrupa kıyısında yer alan, lüks ve şık bir tasarıma sahip Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul, Anneler Günü Brunch’ında zengin menüsü, eşsiz lezzetleri ve keyifli atmosferi ile misafirlerini ağırlayacak. 11:30 – 15:00 saatleri arasında düzenlenecek olan brunchta deniz ürünlerinden tatlı istasyonlarına, canlı istasyonlardan şarküterilere, mezelerden dünya mutfağına birbirinden eşsiz lezzetleri bir arada sunuluyor. Somon wellington, risotto, ve sushi çeşitleri öne çıkarken özel olarak hazırlanan kokteyller Pazar keyfinize eşlik ediyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın