Loft Elia’dan sonra Papermoon ve Sunset de bu yaz Bodrum Loft’ta yer almaya hazırlanıyor!

Bodrum Loft’ta bu yaz Loft Elia, Papermoon ve Sunset hizmet verecek. Restoranların sahipleri de tatillerini 6 ay boyunca bu adreste geçirecek.

Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın’ın geçen yılın temmuz ayında kapılarını açan ‘modern köy’ projesi Bodrum Loft, kısa zamanda popüler olup cemiyet hayatının önde gelen isimlerine ev sahipliği yapmıştı. Pandemi döneminin uzamasıyla Bodrum’da kalmaya devam eden ünlüler için gözlerden uzak bir tatil seçeneği olarak öne çıkan Bodrum Loft’ta bu yılın yaz sezonu için şimdiden hareketlilik başladı.
Bodrum Loft’un 2021 yılı mayıs–ekim arası dönemdeki 6 aylık kiralamaya yönelik satışları daha geçen kasım ayından tamamlandı.

Hürriyet’ten Mehmet Üstündağ’ın kaleme aldığı yazısında; konaklamalar anlamında 2021 yazını kapalı gişe olarak geçirecek tesisten elini çekmeyen Hamdi Akın, ardı ardına Bodrum Loft’ta yer almak isteyen ses getirecek restoran markalarıyla anlaşıyor.

Papermoon’dan sonra Sunset de gidiyor
Bodrum Loft’ta geçen yıl sadece İstanbul’daki Mürver Restoran’ın şefi Yılmaz Öztürk’ün başında bulunduğu Loft Elia Restoran hizmet vermişti. Bu yıl Loft Elia’nın yanı sıra İstanbul’da cemiyet hayatının ünlü isimlerinin adresi olan, Akkök Ailesi’ne ait Papermoon’un da bir şube açması için anlaşıldı.
Geçen hafta ise Hamdi Bey yine İstanbul’un bir başka marka mekânı Ulus’taki Sunset Restoran’ı köye getirmek için anlaşma yaptı. Sunset, bu yaz Bodrum Loft’ta bir suşi bar açacak. Loft Elia, Papermoon ve Sunset’ten oluşan güçlü yeme-içme alanları sadece Bodrum Loft’ta konaklayanlara değil, teknesi ve araçlarıyla tesise gelenlere de hizmet verecek.

 

Sosyal Medya'da Paylaşın