Le Pain Quotidien 6’ncı Şubesini Açtı

Belçika’dan Türkiye’ye uzanan, dekorasyonundan menüsüne köklü ve sağlam bir gastronomi deneyimi sunan Le Pain Quotidien, 6’nci şubesini Emaar Square Mall’da açtı.

Mekan dekorasyonundan, tasarımlarına, menü içeriğinden mutfağa kadar her yerde Belçika’dan Türkiye’ye uzanan yolculuğun, köklü ve sağlam bağlarını gastronomi ile bütünleştiren Le Pain Quotidien, Türkiye’deki 6. şubesinin açılışını 10 Mayıs 2024 Cuma günü Honest Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Deveci ve Hilal Deveci, Belçika Başkonsolos’u Tim Van Anderlecht ve Brüksel Bölgesi Ekonomi ve Ticaret Ateşeliği Temsilcisi Müge Kaçar gibi isimlerin katılımıyla Emaar Square Mall’da gerçekleştirdi.

Emaar Square Mall’da gerçekleşen açılışta Honest Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Deveci, “Le Pain Quotidien’in 6. restoranının açılışında olmaktan mutluluk duyuyoruz. Le Pain Quotidien olarak her zaman misafirlerimize lezzeti ve kaliteyi bir arada sunmak için çalışıyoruz. Bu süreçte yanımızda olan herkese teşekkür ediyoruz. Tüm misafirlerimizi unutulmaz bir lezzet deneyimi için şubelerimize davet ediyoruz.” dedi.

Sosyal Medya'da Paylaşın