Le Cordon Bleu İstanbul’da Lezzet Şöleni

Dünyanın en prestijli mutfak sanatları okulu olan ve Türkiye’de Özyeğin Üniversitesi iş birliğinde eğitim veren Le Cordon Bleu İstanbul, Türkiye’deki 10. yılı kutlamaları kapsamında özel bir etkinliğe imza atacak. 127 yıllık zengin tarihiyle rafine eğitim ve mutfakta mükemmeliyetin simgesi olan Le Cordon Bleu, 6-7 Ocak 2023 tarihlerinde “Yeni Yıl Şenliği” düzenleyecek.

Paris’te 1895 yılında kurulan ve “Dünyanın en prestijli mutfak sanatları okulu” olarak tanınan Le Cordon Bleu, Türkiye’deki 10. yılını özel etkinlikle kutlamaya hazırlanıyor. 6-7 Ocak 2023 tarihlerinde “Le Cordon Bleu İstanbul Yeni Yıl Şenliği” Özyeğin Üniversitesi Çekmeköy Yerleşkesi’nde düzenlenecek. Şenlikte, Le Cordon Bleu İstanbul’un uluslararası eğitmen şefleri; pastacılık, mutfak, çikolata ve Türk mutfağı konularında eğitimler verecek. Şenlik aynı zamanda ücretsiz atölyeler, gastroshow etkinliklerine de ev sahipliği yapacak. Tüm gastronomi meraklılarının katılımına açık olan “Le Cordon Bleu İstanbul Yeni Yıl Şenliği”ne katılım için Le Cordon Bleu İstanbul’un web sitesi üzerinden kayıt yaptırılması yeterli olacak.

Le Cordon Bleu İstanbul yeni döneme de hazır; “Profesyonel Mutfak ve Pastacılık Programları”, “Türk Mutfağı Programı”, “Ekmekçilik Programı”, “Çikolata ve Şekerleme” programlarını içeren kış eğitim dönemini Ocak ayında başlatacak.

 

Sosyal Medya'da Paylaşın