La Mia Luce ile Yılbaşı Akşamı “İstanbul’da İtalya” Menüsü Deneyimi

Yeni yıl yaklaşırken, yılbaşı akşamına yönelik yapılan programlar da şekillenmeye başladı. İtalyan mutfağının en özel spesiyalleri ve geleneksel tariflerinin adresi La Mia Luce, eşsiz İtalyan lezzetleri ile yılbaşı gecesini unutulmaz kılmaya hazırlanıyor.

Suadiye’de bulunan ve İtalyan Hükümeti tarafından İstanbul’un en iyi İtalyan restoranı seçilerek “Ospitalità Italiana” ödülü alan La Mia Luce’de yılbaşı gecesi için hazırlıklar başladı. Geleneksel yöntemlerle pişirilen menüsü, zengin şarap seçenekleri, ünlü İtalyan başlangıçları ve tatlıları, her damak zevkine hitap eden imza kokteylleri ile Anadolu Yakası’nın en iyi İtalyan restoranı olan La Mia Luce, yılbaşı gecesi misafirlerine “İstanbul’da İtalya” deneyimi yaşatacak.

Toplam 200 kişilik kapasitesiyle yılbaşı akşamından davetlere, yıl dönümleri, özel iş ve şirket yemekleri, doğum günü kutlamalarına kadar birçok farklı organizasyonun gerçekleştirilebileceği çok seçenekli restoranlardan biri olduklarını belirten La Mia Luce İşletme Müdürü Kubilay Pekşen, “Şehrin kalabalığından uzak, İtalyan sanatı ile harmanlanmış huzurlu bahçemizde, eşsiz Akdeniz lezzetlerini deneyimleyebilirsiniz. Usta şeflerimizin ellerinden çıkan gerçek İtalyan yemeklerini tadıp sevdikleriniz ile keyifli vakit geçirmeniz için La Mia Luce’de sizleri bekliyoruz” dedi.

Sosyal Medya'da Paylaşın