La Lorraine günün her saatine lezzet katıyor

Belçika’nın ünlü ekmek ve kruvasan markası La Lorraine kahvaltıdan sevdiklerinizle keyifli zaman geçireceğiniz çay saatlerinize kadar günün her saatine yakışan zengin ürün çeşitleriyle öğünlerin lezzet tamamlayıcısı olmaya devam ediyor.

Belçika’nın unlu mamül sektöründe 80 yıldır öncü markası La Lorraine, başta zengin ekmek çeşitleri olmak üzere, günün her saatine lezzet katan ürünleri ile sofraların vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. ITQI Üstün Kalite ödüllü baget ekmeği, tam buğday ve çavdar ekmeği gibi bol tahıllı ve lif kaynağı lezzetli artizan ekmekleri, soğanlı ekmek ve Tiger ekmek gibi birçok ürünü tüketiciyle buluşturan La Lorraine, kruvasan, donut ve çöreklerin yanı sıra börek başta olmak üzere birçok yerel lezzetten oluşan geniş ürün yelpazesine yeni lezzetler eklemeye devam ediyor.

Türk Mutfağı’nın star lezzeti börekler dünya arenasında

Bu yıl Türkiye’deki 5. yılını kutlayan ve Türk tüketicisini kaliteli, nitelikli ve inovatif ürünlerle tanıştıran La Lorraine, Türkiye’ye özgü birçok lezzeti La Lorraine dokunuşuyla yurtdışına sunmayı hedefliyor. Türkiye’yi merkez üssü yaparak Ortadoğu ve Kuzey Afrika bölgesini yöneten La Lorraine, mevcut ekmek ihracatına ilaveten Türkiye’nin börek lezzetlerini yurtdışı pazarlara sunarak büyümeye devam ediyor.

Türkiye pazarında kruvasan, çörek ve donut ürünleriyle büyük ilgi gören La Lorraine’in ihraç ettiği börek ürünleri arasında, vazgeçilmez lezzeti ile Türk mutfağının favori tatlarından olan çıtır çıtır patatesli, ıspanaklı, peynirli gül börekleri ve rulo börekler yer alıyor. Daha önce Irak, Dubai, Katar, Birleşik Arap Emirlikleri ve Kıbrıs’a ihraç edilen La Lorraine ürünlerinin coğrafyası bu yıl itibariyle Kuzey Afrika’ya genişleyerek her geçen gün daha geniş bir alana ulaşıyor.

Ekmek israfına teknolojik çözüm; Bake-Off

La Lorraine kullandığı Bake-Off teknolojisiyle tüketicilerine her daim taze ürün sunuyor. Satış ve servis noktalarına donuk gelen ve sadece gerektiği zaman, ihtiyaç miktarı kadar pişirilip satışa sunulan ürünleriyle atık kaynaklı israfı önleyen La Lorraine, bu yolla ülke ekonomisine değer katmaya devam ediyor. Yüksek kaliteyi sürdürebilir kılan Bake-Off teknolojisi sayesinde profesyonellere de ürün tedariği, ürün ve işçilik maliyeti yönetimi anlamında fayda sağlarken, mutfaktaki planlamanın daha sağlıklı ve verimli şekilde yapılmasına aracılık ediyor ve bu yolla gıda atıklarının azalmasında ciddi katkı sağlıyor.

Yeni yatırımlarla güçleniyor

2016 yılında Manisa’da tek üretim hattıyla hayata geçen fabrikada ilk olarak baget üretimine başlayan La Lorraine, 2019 yılında iki yeni üretim hattını daha faaliyete soktu. Belçika’nın dünyaca ünlü markası La Lorraine, bu yıl gerçekleştirdiği iki yeni hat yatırımıyla üretim hacmini genişleterek toplam hat sayısını 4’e çıkarttı. Saatte 1,5 tonluk börek üretiminin yanı sıra, saatte 4 tonluk üretim kapasitesi ile kruvasan hattı La Lorraine’in yıldız ürünlerini üretiyor. La Lorraine markasının temelini oluşturan ekmek hattının kapasitesi ise saatte 3,5 ton üretim rakamına ulaşıyor.

La Lorraine çatısı altında üretimi yapılan her ürün grubu, lezzet, tazelik, çıtırtı, iç yapı ve renk gibi duyusal özelliklerde üstün performans ve sürekli müşteri memnuniyeti doğrultusunda tasarlanıyor ve son haline ulaşıyor.

La Lorraine Hakkında:

Hotel, Restoran, Cafe noktalarının yanı sıra perakende zincir market gibi birçok farklı profildeki 10.000’den fazla satış noktasında tüketicilerine ulaşan La Lorraine, 2014 yılında Türkiye pazarına giriş yapmış ve stratejik bir pazar olarak Türkiye’ye verdiği önem neticesinde 13. üretim tesisini Türkiye’de Manisa’da hayata geçirmiştir.

Sosyal Medya'da Paylaşın