Köşebaşı, Kebap Kültürünü Ankara’ya Taşıyor!

Geleneksel lezzetleri modern sunumla buluşturan Köşebaşı; kebapları, et yemekleri, mezeleri ve tatlılarıyla Ankara’nın en önemli semtlerinden Or-An’da açılıyor.

Adana ve Tarsus mutfak kültürünü 1995 yılından bu yana bir arada sunan Köşebaşı; İstanbul, Bursa, Kapadokya ve Bodrum Bitez’deki mağazalarından sonra Ankara halkı ile buluşuyor. 

Başkent Ankara’nı en önemli lokasyonlarından biri olan Or-An’da hizmete başlayan Köşebaşı, şık ve ferah dekorasyonu ile 120 misafiri ağırlıyor ve 25 kişilik VIP salonunda özel toplantı ve kutlamalara ev sahipliği yapıyor.

“Tek lokmada, bize köklerimizi hatırlatan lezzetler” 

Akkomarka Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Yeşilyurt, kebap kültürünü İstanbul ile tanıştıran bir marka olmaktan gurur duyduğunu söylerken, “Bizi biz yapan, lezzetlerimiz. Bizi biz yapan, bize özgü tariflerimiz ve reçetelerimiz. Dünyanın neresinde olursak olalım, bir kokuyla bizi eve çağıran lezzetler vardır. Tek lokmada, bize köklerimizi hatırlatan lezzetler. Köşebaşı olarak, misafirlerimize köklerini anımsatan tüm lezzetleri, geleneksel halleriyle hatırlatıyor ve herkesi bu eşsiz deneyime davet ediyoruz” açıklamasında bulundu.

Sosyal Medya'da Paylaşın