Kirala& Pişir ile İntema Yaşam şefleri sizin için pişirsin!

İntema Yaşam’ın misafirlerine kendi mutfak deneyimlerini tasarlama imkanı sunan konsepti Kirala & Pişir, sevdikleriyle aynı sofrada buluşmak ve evindeki kadar hijyenik bir ortamda güzel bir yemeği paylaşmak isteyenler için seçenek sunuyor.

Türkiye’de ve dünyada bir ilk olan Kirala & Pişir konseptinde, İntema Yaşam içinde yer alan İntema, Berloni ve Bulthaup markalı 3 mutfak alanından biri kiralanıyor ve usta şefler sizin belirlediğiniz menüyü, size ve sevdiklerinize özel hazırlıyor.

Menüler usta şeflerin lezzet dokunuşlarıyla, ev ortamındaki kadar hijyenik hazırlanıyor

Arkadaşlarıyla ya da ailesiyle kalabalıktan uzak samimi bir yemeği paylaşmak ya da evlilik yıl dönümü, doğum günü gibi özel günlerini sevdikleriyle kutlamak isteyenlere hitap eden Kirala & Pişir, samimi yemeklerde kendi mutfak deneyiminizi tasarlama imkanı sunuyor.

Yemekler, tıpkı kendi evinizdeki kadar hijyenik mutfaklarda ve pişirme koşullarında hazırlanıyor. 3 saat boyunca kiralanan mutfakta, taze makarna, taco veya sushi menülerinden tercih yapılıyor. Menüde kullanılacak gıdalar Akademi tarafından temin ediliyor ve menü seçeneği için İntema Yaşam şefi ile özel olarak görüşülebiliyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın