Kayalar Mutfak bar kokteyl ünitelerinin üretimine başladı!

İşletmelerin tercihleri ve teknolojik gelişmeler doğrultusunda endüstriyel mutfak sektörü de her geçen gün kendini yenilemeye devam ediyor.

Sektördeki gelişmeleri ve talepleri yakından takip eden Kayalar Mutfak bu doğrultuda çalışmalarına devam ederek yeni ve fonksiyonel ürünleri ile HoReCa sektörünün tercih edilen firmaları arasında yer alıyor. Kayalar Mutfak günümüzde işletmelerin tercihi haline gelen bar kokteyl ünitelerinin üretimine başladı. Bar kokteyl üniteleri kullanıcılarına birçok fonksiyonu bir arada kullanabilme olanağı sağlıyor. Polietilen yüzey üzerinde kullanıcı kesim işlerini kolaylıkla gerçekleştirebiliyor.

Buz haznesi ve gn küvet haznesi kullanıcılara birçok alternatifle kullanabilme imkanı sunuyor. Tüm kenarlar ve ara bölücülerde kullanılan çift cidar izolasyonun daha sağlıklı olmasına imkan veriyor. Bünyesinde barındırdığı şişe rafı sayesinde kullanıcı ihtiyacı olan malzemelere kolaylıkla ulaşabiliyor. Ürün ayrıca işletmenin ihtiyacına göre tezgah tipi ve soğutucu üstü olarak üretilebiliyor. Dünyada ve ülkemizde teknoloji ve ihtiyaçlar günden güne değişerek ve gelişerek farlılıklar gösteriyor. Bu değişim ve gelişim her sektörde olduğu gibi endüstriyel mutfak sektöründe de yenilikler yapılması gerekliliğini ortaya çıkarıyor. Kayalar Mutfak 1957’den beri olduğu gibi günümüzde de bu yeniliklerin öncüleri arasında yer almaya devam ediyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın