Kahve Dünyası Sevgililer Günü’nü “Kalpleri Eriten Aşklar” ile kutluyor

“Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası, 14 Şubat vesilesiyle Kahve Dünyası mağazalarından ve Kahvedunyasi.com’dan fondü seti alanları unutulmaz aşkların öyküsünün anlatıldığı Romeo & Juliet, Kürk Mantolu Madonna, Gurur ve Önyargı (Aşk ve Gurur) ile buluşturuyor.

Aşk, dünyanın en güzel duygularından biri… 14 Şubat Sevgililer Günü ise aşkı kutladığımız, taçlandırdığımız en özel gün… Bu günü daha da anlamlı kılmak isteyen çiftler, farklı hediye alternatifleriyle sevgilerini söylemenin farklı yollarını arıyor. Kahve Dünyası “Ona aşkını anlatmanın tatlı bir yolu daha var” diyerek farklı bir hediye alternatifi arayanlara paylaşımlık ve evde kolayca hazırlanabilecek, içinde çikolata kasesi, meyve tabağı, mumluk, mum, çatal ve bitter çikolatanın yer aldığı Fondü Seti’ni sunuyor.

Kahve Dünyası, 14 Şubat vesilesiyle Kahve Dünyası mağazalarından ve Kahvedunyasi.com’dan fondü seti alanlara unutulmaz aşkların öyküsünün anlatıldığı kitaplar armağan ediyor. Kahve Dünyası, Türk Edebiyatı’nın klasiklerinden Sabahattin Ali’nin Kürk Mantolu Madonna, İngiliz edebiyatının kült romancılarından Jane Austen’ın kaleme aldığı Gurur ve Önyargı (Aşk ve Gurur), William Shakespeare’in 400 yıldan fazla bir süredir eskimeyen romanı Romeo ve Juliet ile aşkın ne kadar güçlü bir duygu olduğunu herkese bir kez daha hatırlatıyor. 8 Şubat’ta başlayacak, stoklarla sınırlı kampanya Kahve Dünyası mağazalarında ve kahvedunyasi.com’da Şubat sonuna kadar devam edecek.

Kahve Dünyası Hakkında

Yarım asırdır kahve – kakao ticareti yapan ve 30 yıla yaklaşan çikolata deneyimi bulunan Altınmarka Grubu’nun bir üyesi olan Kahve Dünyası, ilk mağazasını İstanbul’un Eminönü semtinde açtı. Misafirperverliği ve ikram kültürüyle kısa sürede sektörün öncü markalarından biri haline gelen Kahve Dünyası günümüz itibarıyla Türkiye’nin coğrafi penetrasyonu en yüksek kahve ve çikolata zinciridir. Yurt içinde 200’ü aşkın mağaza olmak üzere 600’e yakın satış noktası, yurt dışında ise 15 mağazası bulunan Kahve Dünyası, her gün 100 bini aşkın misafirine hizmet vermektedir. Tüm mağazalarının işletmesini üstlenerek kalitesini garanti altına alan Kahve Dünyası aynı zamanda, kahve, çikolata, dondurma, unlu mamul ve fit lezzetlerden oluşan bini aşkın lezzetini Türkiye’de benzeri olmayan kahve mağazacılığı anlayışıyla misafirlerine sunmaktadır. “Hepimizin Ortak Noktası” söylemiyle faaliyetlerini sürdüren Kahve Dünyası’nın kurumsal sosyal sorumluluk projelerini bir araya getirdiği budunyahepimizin.org isminde bir platformu bulunmaktadır.

Kahve Dünyası Online Mağaza Hakkında

Kahve Dünyası 2012 yılından bu yana www.kahvedunyasi.com online mağazası ile herkesin severek tükettiği ürünlerini müşterileriyle buluşturuyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın