Kahve Dünyası Adana’daki En Büyük Mağazasını Açtı

Kahve Dünyası, Türkiye’nin dört bir yanında açtığı mağazalarına bir yenisini daha ekledi. Adana’nın ana arterlerinden Türkmenbaşı Caddesi’nde yer alan yeni mağaza, Adana’nın en büyük Kahve Dünyası mağazası olarak öne çıkıyor. Geniş iç ve dış mekânı, ortak çalışma, oturma alanları ve modern dekorasyonuyla dikkat çeken Kahve Dünyası Türkmenbaşı mağazası,  sunduğu lezzet seçenekleri ve hizmet kalitesiyle kentin favori buluşma noktası olacak.

Kahve Dünyası, “Hepimizin Ortak Noktası” mottosuyla Türkiye’nin dört bir yanına yayılan buluşma noktalarına Adana’da bir yenisini daha ekledi. Kentin dinamik caddelerinden, merkezi bir ana arter olan Türkmenbaşı Caddesi’nde açılan yeni mağaza aynı zamanda Kahve Dünyası’nın Adana‘da açtığı en büyük mağaza olarak ön plana çıkıyor. Yeni mağaza, özel oturma alanlarının yanı sıra ortak çalışma alanlarıyla da özellikle öğrencilere ve çalışanlara hitap ederek, keyifli bir çalışma ortamı sunuyor. Dekorasyonda rahatlık ve konforu ön plana çıkaran mağaza; şehrin nabzını tutarak dinamizmine ayak uyduran, sosyal yaşamın kalbinin attığı önemli bir buluşma noktası olacak.

Şık ve ferah atmosferiyle dikkat çeken Kahve Dünyası Adana Türkmenbaşı mağazası, misafirlerini Kahve Dünyası’nın geniş ürün yelpazesiyle karşılıyor. Mağazanın zengin menüsünde Kahve Dünyası Türk Kahvesi’nin yanı sıra espresso, latte ve mocha gibi sıcak kahveler, yenilikçi soğuk kahve çeşitleri, özenle hazırlanan pasta, tart ve kurabiyeler, dondurma çeşitleri, fit lezzetler, sandviçler ve Kahve Dünyası’nın özgün çikolata çeşitleri yer alıyor.

Adana Seyhan’ın kalbinde yer alan Kahve Dünyası Türkmenbaşı mağazası günün her saati keyifli bir mola vermek isteyen, Kahve Dünyası’nın özgün lezzetlerini deneyimlemek isteyen tüm misafirlerini bekliyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın