Juan Valdez’in Yaz İçecekleri Menüsü’ne Eşlik Eden Premium Gastronomi Deneyimi

Kahve tutkusunu Kolombiya’dan Türkiye topraklarına taşıyan Juan Valdez, gastronomi alanında sunduğu eşsiz tatlarla fark yaratmaya devam ediyor. Yaz sıcaklarında ferahlatan içecekleri ile marka, soğuk içecek algısını bir üst seviyeye taşıyor.

Juan Valdez soğuk içecek menüsünde zamanın ruhuna uygun dinamik ve yenilikçi lezzet alternatifleri sunuyor. Iced Coffee yaz menüsünde en çok tercih edilen kahve içeren soğuk içecekler arasında yer alırken, taze mango ve böğürtlen ile hazırlanmış meyve bazlı soğuk fruppeler ve taze demleme yöntemi ile Cuban Mint & Grapefruit Iced Tea ve Raspberry & Mint Iced Tea, ferahlatıcı dondurma ve kahve ile hazırlanan milkshake alternatifleri sunduğu premium seçkin içecekleri oluşturuyor.

Karakteristik kahve tadı ve tutkulu bir yolculuğu anlatan Juan Valdez markası kendi alanında öncü olmaya devam ederken Kolombiya kahvesini en üst notalarla meraklılara sunuyor. Özellikle soğuk kahvelerde deneyimlemeye hazır olan yüksek gustolu tatlar, menüdeki diğer meyvemsi tatları ve klasik soğuk içeceklerin modern yorumları ile harmanlanıyor. Yaz içecekleri menüsündeki az çeşitli sade ürün alternatifleri Juan Valdez’in yalın ama güçlü marka yolculuğunun da bir kanıtı niteliğinde. Menüde deneyimlenen her bir lezzet emeğin değerini onurlandıran, uzun soluklu bir hikayenin ifadesini betimliyor. Her bir soğuk yaz içeceği meraklısı tarafından keşfedilecek yeni bir maceraya davet ediyor.

 

 

Sosyal Medya'da Paylaşın