İstanbul’da o restoran masaları cam fanus içine alıyor!

Sütlüce’de yer alan Türkçe Meze Restaurant, koronavirüsle mücadelede almış olduğu önlemle dikkatleri üzerine çekti. Restoran sosyal mesafeyi, masaları cam fanus içine alarak sağlıyor. Restorana gelen misafirler Haliç manzarasına karşı izole bir şekilde akşam yemeğinin keyfine varıyor.

Koronavirüs sürecinde Türkiye’de vaka sayılarının kontrol altına alınmasıyla beraber yeme-içme sektöründe de normalleşmeye geçildi. Bu kapsamda salgın başlangıcında kapanan cafe ve restoranlar yeniden misafirlerini ağırlamaya başladı. Sütlüce’de yer alan ve alışılmışın dışında bir konseptle misafirlerini ağırlayan Türkçe Meze Restaurant gelenleri şaşırttı.

“Misafirlerimiz güvenle gelip hizmet alabilirler”

İHA’da yer alan habere göre; restorandaki cam fanus uygulaması hakkında bilgi veren işletmenin yöneticisi Oğuzhan Par şu açıklamalarda bulundu: “İki terastan oluşan bir restoranız. Misafirlerimiz güvenle gelip hizmet alabilirler. Tüm servis personelimiz ve garson arkadaşlarımız siperlik kullanıyor. Boşalan fanusumuza hemen misafir kabul etmiyoruz. Önce havalandırıp dezenfekte ettikten sonra yeni misafirlerimiz için hazırlıyoruz.”

Sosyal Medya'da Paylaşın