İstanbul gece hayatı Oligark İstanbul ile hareketleniyor

Hem açık hava keyfi hem yemek hem de sınırsız eğlence sunan mekan arayışına son veren Oligark İstanbul, kentin gece hayatına yepyeni bir soluk getiriyor. 2500 kişilik açık hava kulübü, farklı konseptteki barları ile günbatımlarının ve yaz gecelerinin buluşma noktası olacak. Oligark İstanbul ayrıca, DJ performansları ile özlenen eğlence anlayışını geri getirecek.

Üç yıl önce kapılarını açan Oligark İstanbul, kentin eğlence hayatını hareketlendiriyor. Kuruçeşme’de boğaza sıfır, 5 bin metrekarelik alanda konumlanan mekan, kış aylarında bünyesinde bulundurduğu restoranı ve kışlık gece kulübü ile; yaz sezonunda ise yaklaşık 2500 kişilik gece kulübü ile hizmet veriyor. İstanbul’un en büyük eğlence ve etkinlik mekanı olan Oligark İstanbul’un müzikleri de deneyimli DJ’lerine emanet.

İstanbul Boğazı manzaralı gece kulübü ile geç saatlere kadar hizmet veren mekanda, gece kulübünün müzik konseptini dünya dans müziği seçmelerinden oluşuyor. Günbatımıyla birlikte Lounge Bar’da chill out ile başlayan müzik, gecenin ilerleyen saatlerinde ise hareketleniyor. Özel localarda sınırsız eğlence yaşatan mekanda sezon boyunca Türk ve yabancı isimler kabinde çalacak.

Oligark İstanbul gece hayatını hareketlendirirken gündüzleri de boş bırakmıyor ve farklı mutfak alternatifleriyle de ön plana çıkıyor. Ringa Balık, Oligark’da konuklarına meze ve balık çeşitleri sunarken Ali Ocakbaşı ise lezzetli et çeşitlerini misafirlerinin beğenisine sunuyor. Dünya lezzetlerini tercih edenler ise Oligark’ın kendi bünyesinde bulunan Oligark Restoran’da buluşuyor. Menüde öne çıkan lezzetler arasında şefin et ziyafeti, deniz mahsullü risotto ve dinlendirilmiş ızgara dana pirzola bulunuyor.

Toplamda 850 kişilik yemek kapasitesi ile misafirlerini ağırlayan Oligark İstanbul’a ulaşım deniz yoluyla da yapılabiliyor. Oligark, birbirinden leziz menüsü, DJ performanslarının yer aldığı gece kulübü ve en güzel kokteyllere eşlik eden Lounge barı ile haftanın her günü saat 10.00- 05.00 arasında misafirlerini bekliyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın