İngiltere’nin Yıldız Şefleri FSummit 2024’te Geliyor!

Türkiye’yi ve Antalya’yı dünyada bir turizm destinasyonu ve gastronomi markası haline getirme hedefiyle bu sene 4. kez düzenlenecek olan FSUMMIT’e İngiltere’nin yıldız şefleri geliyor!

Antalya’da bu sene 4’üncüsü gerçekleşecek olan, Türkiye’yi ve Antalya’yı bir turizm destinasyonu ve gastronomi markası haline getirmeyi amaç edinen Turizm, Gastronomi ve Ağırlama Zirvesi, FSUMMIT, 8-9 Mart 2024 tarihlerinde Antalya NEST Congress & Exhibition Center’da gerçekleşecek.

Bu sene ‘Profit Chain (Kâr Zinciri)’ teması ile düzenlenecek olan FSUMMIT’te İngiltere’nin en ünlü şefleri de konuşmalar yapacak.

Etkinliğin birinci günü (8 Mart 2024, Cuma), dünyada Kanton mutfağının önde gelen temsilcileri arasında yer alan Hakkasan Group’un Kurumsal Executive Şefi Andrew Yeo, konferansın ilk gününde ‘Employee, Credo and Employee Promise & Customer Satisfaction: Loyal Guest and Repeat Business’ hakkında konuşacak.

Sonrasında sahneyi Michelin ödüllü Benares Restaurant’ın Executive Şefi Sameer Taneja alacak. ‘How Hospitality Industry is Suffering due to Increasing Costs, Inflation, Cost of Living? Is Fine Dinning Sustainable?’ konusu ile Taneja, hem ağırlama hem de gastronomi alanına değinecek.

Etkinliğin ikinci günü (9 Mart 2024, Cumartesi) ise Michelin yıldızlı Hide Restaurant’ın Group Executive Şefi Josh Angus sahneye konuk olacak. ‘Profit Chain’ temalı etkinlikte şef Angus, ‘Employee Retention & Employee Productivity’ hakkında konuşacak.

‘Profit Chain’ temasının ele alınacağı FSummit’te ulusal ve uluslararası HoReCa sektörü, turizm ve ağırlama sektörünün yatırımcıları, otel ve restoranların üst düzey yöneticileri, gastronomi profesyonelleri, F&B direktörleri, satın alma müdürleri, şefler, gastronomi yazarları, gastronomi ve turizm endüstrisinin destekçileri, seyahat acenteleri, marin turizmi profesyonelleri ve sektöre değer katan önemli isimler bir araya gelecek.

Etkinliğimize ücretsiz kayıt olmak için linke tıklayabilirsiniz: f-summit.com/tr/kayit-olun

Sosyal Medya'da Paylaşın