Identità Golose, 2020 dijital platformda gastronomi sektörüyle buluşuyor!

Koronavirüs kısıtlamaları sürekli bir değişim halindeyken Identità Golose 2020’nin organizatörleri, Milano’da bu yılki canlı etkinliği 2021’e kadar erteleyerek büyük bir karar aldı.

Canlı etkinlik 2021’e kadar ertelenirken kongre, birçok zorluğun yanı sıra mutfaklarda ve profesyonellerin yaşamlarında olup bitenleri gösterme, cevapları arama ve yüzleşme arzusundan kaynaklanan benzeri görülmemiş bir macera olan Identità Golose On The Road – Digital Edition 2020’ye dönüştü. Bu yılın teması ise ‘yeni bir gelecek inşa etmek’ olarak belirlendi. Yapılan resmî açıklamada: “Bilgi, fikir ve yeni enerjileri paylaşmak, gelişen bir gerçekliği fotoğraflamak, müthiş bir hız değişikliği yapmak zorunda kalmak için bir dayanışma ruhu içinde bir arada kalmanın bugün her zamankinden daha fazla gerekli olduğu inancını terk etmedik ve bunu düşündük” denildi.

Kongre aynı zamanda gezgin de olacak. Yapılan resmî açıklamanın devamında ise, “Önümüzdeki birkaç gün içinde yaşayacağımız durum, konuşmacıların ve misafirlerin (kongreden hiç vazgeçmemiş olan) Milano’da olmasına izin vermeyebileceğinden, editör personeli ile birlikte onlara, tesislerine, mutfaklarına, şirketlerine gitmek için Identità Golose olacak” denildi.

Identità Golose On The Road – Digital Edition 2020 programı 16 Kasım Pazartesi gününden itibaren dijital olarak kullanıma sunulacak.

Sosyal Medya'da Paylaşın