Hyatt Regency İzmir İstinyePark Ayrıcalığı ile Yeni Yıl Gecenizi Unutulmaz Kılın!

Hyatt Regency İzmir İstinyePark’ın kişiye göre özel kusursuz hizmet anlayışı ve “Evden uzak ama eve çok yakın” mottosu ile misafirlerini evlerindeymiş gibi hissettirmeye yeni yıl gecesinde de devam ediyor. İkonik Penthouse ve Regency Executive Suit’in kendine özel terasları, yılbaşı seremonisinin yanı sıra sevdiklerinizle özel davetlerinize ev sahipliği yapmak için sizleri bekliyor.

Hyatt Regency İzmir İstinyePark’ın ikonik Penthouse’u ve Regency Executive Suit, yılbaşı gecesi arkadaşlarınıza, ailenize ya da iş ortaklarınıza unutulmaz bir gece yaşatmak ve ev konforunda bir deneyim için tüm ihtişamıyla hazır. Yeni yıl ruhunu sonuna kadar yaşatan muhteşem süslemeleri ile Hyatt Regency İzmir İstinyePark, evinizin konforunu üst düzey bir hizmet anlayışı ile birleştiriyor.

Özel Terasınızda Yeni Yıl Ruhunu Şehirle Eş Zamanlı Yaşayın!

Doğal bitkilerle peyzajı gerçekleştirilen muhteşem terası ve terasındaki barı ile Penthouse, yılbaşı partiniz için İzmir’de eşsiz bir adres. Tamamı doğal ahşap mobilya ile tasarlanan oda, merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, yüksek teknolojinin hâkim olduğu oda otomasyonları, kişiye özel mutfağı ve estetik bir hava yaratan cam dekorasyonuyla benzersiz bir deneyim vaadediyor.

Regency Executive Suit’in panoramik İzmir manzarası ise yeni yıl ruhunu şehirle eş zamanlı yaşama imkan sunuyor. Özel gruplar için samimi bir ortam sunan Regency Executive Suit geniş terası ile yeni yıl partileri için de eşsiz bir buluşma noktası.

Geceye özel Yeni Yıl Menüsü ile klasik yeni yıl sofrasını gastromik bir şölene dönüştüren Hyatt Regency İzmir İstinyePark, yeni yıl ruhunu yaşatan muhteşem süslemeleri ile gecenizi klasik kutlamaların ötesine taşıyor. Sunduğu öxzel hizmetler, üst düzey tasarım ve geceye özel düşünülmüş tüm ince detayları ile Hyatt Regency İzmir İstinyePark 2024’ü her zamanki ihtişam ve lüksü ile karşılamaya hazır.

Sosyal Medya'da Paylaşın