Hilton İstanbul Maslak Ramazan’da Misafirlerini Bekliyor

Hilton İstanbul Maslak, şirket ve gruplara özel hazırladığı birbirinden lezzetli 5 farklı iftar menüsü ile Ramazan’ı karşılıyor. Executive Şef Ceyhan Aşcıoğlu ve ekibi tarafından hazırlanan bu özel menüler Ramazan sofralarının en sevilen tatlarından oluşuyor.

Şehrin merkezindeki ideal konumu ve misafir memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla İstanbul’un en çok tercih edilen otelleri arasında yer alan Hilton İstanbul Maslak, Ramazan ayını birbirinden özel lezzetlerle karşılıyor. Şirket ve gruplara özel 5 farklı alternatifle oluşturduğu menüleri ile Ramazan’a eksiksiz bir şekilde hazırlanan otel, iftar bereketini sevdikleriyle paylaşmak isteyenleri ağırlamayı bekliyor.

Ramazan’a özel geleneksel menü

Sektörde otuz yılı aşkın deneyimiyle yenilikçi ve özgün tatlara imza atan Executive Şef Ceyhan Aşcıoğlu ve ekibinin elinden çıkan set menüler, birbirinden lezzetli iftariyeliklerle başlıyor. Osmanlı, yuvalama, tarhana, ezogelin ve mercimek çorbası gibi içinizi ısıtacak beş farklı çorba çeşidi ile devam eden menülerde ara sıcak olarak börek, mantı ve dolma gibi lezzetli ve doyurucu alternatifler sunuluyor. Ana yemekte avcı usulü piliç biftek, geleneksel hünkâr beğendi, ağır ateşte pişirilmiş dana incik, dana tandır ve taze baharatlar ile pişirilmiş kuzu tandırın yer aldığı menüler; kaymaklı ekmek kadayıfı, şöbiyet, baklava ve kadayıftan oluşan Türk tatlı tabağı, Ramazan’ın vazgeçilmezi güllaç, kabak tatlısı, kazandibi ve dondurmadan oluşan sütlü tatlı tabağı seçenekleri ile son buluyor. İftar sofralarının vazgeçilmezi çay ve meşrubat ise limitsiz olarak set menüye dâhil ediliyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın