‘Harlem ServesUp!’ ile New York yardım için televizyon başına geçiyor!

NEW YORK, NY - MAY 16: President & Founder of Karlitz & Company, Herb Karlitz (L) and chef Marcus Samuelsson attend the Harlem Talks panel discussions during the Harlem EatUp! Festival on May 16, 2015 in New York City. (Photo by Monica Schipper/Getty Images for Harlem EatUp!)

Marcus Samuelsson ve Herb Karlitz’in düzenlediği ‘Harlem EatUp!’ yemek festivali, bu sene yeni adı ‘Harlem ServesUp!’ adı ile yarın televizyonda bağış toplayacak.

6 yıl önce başlayan ve büyük isimleri ağırlayan New York yemek festivali, bu sene COVID-19 sebebiyle iptal edildi ve yeni adı ‘Harlem ServesUp!’ ile televizyonda restoran endüstrisi ve hayır kurumları için bağış toplayacak. Yarın saat 19.00’da başlayacak ve 1 saat sürecek etkinlik, abc7NY kanalında yayınlanacak ve yemek pişirme demo’ları, özel konuklar ve mesajlara ev sahipliği yapacak. Instagram hesabında açıklama yapan Samuelsson, “Bir haftalık kutlamamızın yokluğunda, bu topluluğun ruhu olan küçük işletmeleri övmenin ve aynı zamanda komşularımız için çok büyük işler yapan hayır kurumlarına fon toplamak için yeni bir yolunu bulmamız gerektiğini biliyorduk” dedi.

Sosyal Medya'da Paylaşın