Galataport Baylan tarihi ve lezzeti bir arada sunuyor

Türkiye Cumhuriyeti ile yaşıt olan Baylan, 1923’den bu yana hizmet vermeye aralıksız devam eden ve İstanbul’un yaşayan en eski pastanesi unvanını taşıyor. İlklerin simgesi haline gelen ve bugüne kadar ilk yeni yıl vitrini, ilk yeni yıl hediye kutusu, ilk Sevgililer Günü gibi nice ilkleri Türkiye’ye tanıtma misyonu edinen Baylan, şimdi yeni açılan Galataport şubesiyle hizmet veriyor.

Baylan, yeni açılan Galataport şubesiyle 29 yıl sonra Karaköy’de! Tarihinde önemli bir yeri olan Karaköy’e geri dönen Baylan, aynı zamanda Galataport’un tarih, gastronomi ve alışverişi buluşturan dokusuna önemli bir katkı sağlıyor.

Baylan’ın vazgeçilmez lezzetleri Galataport şubesinde
Baylan’ın Galataport şubesinde gözlere enfes bir şölen yaşatan el yapımı çikolata ve pastalarını bulabileceğiniz gibi, dünya mutfaklarından Türk mutfağına kadar taza taze hazırlanmış geniş yiyecek ve içecek menüsüne de ulaşabileceksiniz. Ayrıca kahvaltı ve akşam yemeklerinin tadını da ‘fine-dining’ konseptindeki üst salonunda ya da eski İstanbul manzaralı terasında çıkartabileceksiniz.

Baylan lezzetleri ile geçmişte yolculuğa hazır olun
Kup Griye, Trüf Pasta, Adisababa, Rokoko, Piramit Pasta, Dondurmalı Profiterol, Marki, ve Mon Cheri Çikolata gibi Baylan ile bütünleşmiş geleneksel lezzetleri, Galataport mağazasında yeniden keşfedebilirsiniz. Galataport Baylan’ın büyülü atmosferinde, yepyeni süprizler ve en sevilen Baylan lezzetleri sizleri bekliyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın