Four Seasons Hotels Istanbul Yeni Yılı “Festival Pop-Up Mağazası” ile Karşılıyor!

İstanbul Boğazı’nın benzersiz manzarasına sahip Four Seasons Hotel Bosphorus yılbaşına yaklaşırken, yeni yıl coşkusunu ‘Hediye Verme Aşkı” deneyimi ile kutluyor. Yılbaşı ve Noel için özel olarak hazırlanan “Festival Pop-Up Mağazası”, yeni yıl heyecanını sevdikleriyle paylaşmak isteyenlere birbirinden lezzetli seçenekler sunuyor.

Four Seasons Hotel Bosphorus, yılbaşı sezonunun coşkusunu yaşatmak üzere, göz kamaştıran bir “Festival Pop Up Mağazası”nı konuklarıyla buluşturuyor. Yeni yıl ruhuna uygun dekorasyonu ile dikkat çeken mağaza 10-31 Aralık günlerinde kurumsal hediyelerden, artizan yılbaşı sepetlerine, özel el yapım çikolatalardan, yılbaşına özgü pasta ve kurabiyelere kadar birçok seçenek sunuyor.

Four Seasons Hotel Bosphorus’un yetenekli şeflerinin sofistike dokunuşlarıyla hazırlanan taze panettone kekler, imza çikolatalar, ev yapımı baharatlı sıcak içecekler, yılbaşı konseptli cupcakeler lezzetli kurumsal hediyeler arayanlar için özel bir gurme deneyimi sunuyor.

Yeni yılın ilgiyle beklenen hediyeleri arasında en heyecan verici olanları şüphesiz yılbaşı sepetleri. Four Seasons Hotels Istanbul şefleri tarafından mevsim lezzetlerinin zamansız klasik tariflerle ustaca bir araya getirilmesi ile oluşturulan yılbaşı sepetleri, şık kutularında enfes lezzetler sunuyor. Zevkinize göre hazırlanan kişiye özel sepetler, ev yapımı egzotik tatlarla hazırlanmış çikolatalardan, pekan cevizli tartlara, stollen çöreğinden, zencefilli yılbaşı kurabiyelerine kadar mutluluk veren birçok seçenek ile sevdiklerinizi lezzet dünyasında büyülü bir yolculuğu çıkaracaksınız

Sosyal Medya'da Paylaşın