Four Seasons Hotel Bosphorus, özlenen iftar sofraları için hazırlanıyor

Four Seasons Hotel Bosphorus Ramazan ayında misafirlerini Boğaz’ın kalbinde, özlemle beklenen iftar sofralarında ağırlamanın heyecanını yaşıyor. Sahur ve iftar sofralarında bir araya gelmenin huzur ve mutluluğunu yaşatacak olan otel, Ramazan’ın ruhunu yansıtan, bereketli ve özel içerikler hazırladı.

Four Seasons Hotel Bosphorus, iftar sofraları için bu yıl konuklarını gelenekselleşen ve özlenen açık büfesi ile bir araya getiriyor. Ramazan ayının geleneksel sofralarında, bu aya özel hazırlanan ve Ramazan’ın ruhuna uygun klasik lezzetlerle sunulan seçenekler uzun zaman ardından özlemle gerçekleşen buluşmalara eşlik ediyor.

Boğaz’a hâkim benzersiz atmosferi ile dikkat çeken AQUA’nın fasıl grubu eşliğinde sunacağı Osmanlı konseptli açık büfesinde, geniş ve leziz meze çeşitleri, soğuk lezzetlerden oluşan büfesi, ızgara çeşitleri, döner gibi sevilen ve Ramazan ayının olmazsa olmaz tatları yer alıyor. Executive Chef Görkem Özkan ve yetenekli ekibi tarafından özenle hazırlanan bu lezzetlere lokum, lokma, Osmanlı macunu gibi Osmanlı döneminin geleneksel ruhunu yansıtan tatlılar eşlik ediyor. AQUA, zengin açık büfesinin yanı sıra, sunduğu keyifli ortam ile bu yıl da Ramazan ayının en gözde mekânı olmaya hazırlanıyor.

Terasın en güzel noktalarından birinde konumlanan Boğaz kıyısında yer alan Ocakbaşı’nın çevresindeki 7 adet cam iglo ise Ramazan ruhunu İstanbul Boğazı’nın benzersiz güzelliği eşliğinde yaşamak için ideal bir seçenek sunuyor. Ocakbaşı, soğuk ve sıcak başlangıçların, geniş kebap seçeneklerinin ve Türk tatlılarının yer aldığı set menüyü misafirleriyle buluşturuyor. İglolar, Boğaz manzarasının keyfine vararak sahur keyfini sevdikleriyle birlikte samimi bir atmosferde yaşamak isteyen konuklar için de benzersiz bir deneyim vadediyor. Dileyenler, sahur menüsünü odalarının konforunda oda servisi menüsünden de sipariş edebiliyor.

Özel gruplar için iftar sofraları
Ramazan boyunca şehrin en özel noktasında konumlanan Yasemin teras, özel gruplar ve iftar davetleri için farklı seçenekler sunuyor. Otelin şık dekore edilen terası, Ramazan ayının güzelliğini, Boğaz manzarası eşliğinde evinizin konforunda yaşamak için ideal bir atmosfer yaşatıyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın