Forbes Travel Guide’dan bir “Beş Yıldız” da Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul’a geldi

Lüks oteller, restoranlar ve spalar için global derecelendirme sistemi olan Forbes Travel Guide (“FTG”), 2022 Star Awards sonuçlarını açıkladı. Eşsiz manzarası ve sunduğu lüks hizmetleriyle Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul Forbes Travel Guide 2022 Star Awards’da “Beş Yıldız”a layık görüldü ve başarısı ForbesTravelGuide.com’da diğer ödül sahipleriyle birlikte sergilendi.

200 metre Boğaz cephesi, asırlık Naile Sultan Korusu ve tarihi Kuruçeşme sokaklarıyla çevrelenmiş konumuyla eşsiz bir atmosfere sahip olan Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul, açılış yılında, Forbes Travel Guide’dan, beş yıldıza layık görüldü. İstanbul Boğazı’nın göz alıcı hâkimiyetine ev sahipliği yapan süit ve odaları ile Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul 3500 metrekarelik bir alana yayılan spa alanı, özel balo ve toplantı salonları, ulusal ve uluslararası zengin mutfağı ile misafirlerine en lüks hizmeti sunuyor.

Forbes Travel Guide’da beş yıldıza layık görüldükleri için çok gururlu olduklarından bahseden Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul Genel Müdürü Harun Dursun “Misafirlerimize kusursuz bir hizmet sunmak için çok çalışıyor, ödüllerimize her geçen gün bir yenisini ekliyoruz. Küresel bir derecelendirme sistemi olan Forbes Travel Guide’da beş yıldıza layık görülmek paha biçilemez.” dedi.

Beş yıldızlı hizmette dünyaca ünlü bir otorite olan Forbes Travel Guide’ın yıldız derecelendirme listesine eklenen son otel Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul oldu.

Forbes Travel Guide CEO’su Hermann Elger, “Seyahat çok güçlü bir şekilde hayatımıza geri döndü ve konaklama sektörü, çoğu bölgede artan talepleri karşılamak için yaratıcı çözümler üretiyor. Sektör bazı devam eden sorunlara sahip olsa da 2022 ödül sahipleri zorluklara hazır olduklarını kanıtladılar ve lüks ağırlama endüstrisinin potansiyelinin en iyisini sundular.” dedi.

Sosyal Medya'da Paylaşın