FoodinLife canlı yayınlarıyla sektörün nabzını tutuyor

Koronavirüs salgını Türkiye’de ve dünyada gitgide etkisini artırmaya devam ediyor. Bu salgının sektörde yarattığı krizi ele alan FoodinLife Gastronomi Yayınları, Gündem Değerlendirmeleri ile her gün saat 20.00 ve 22.00 saatlerinde iki ayrı konuğunu FoodinLife Genel Yayın Yönetmeni Gökmen Sözen’in yönetiminde Instagram canlı yayınında ağırlıyor. Gündem Değerlendirmeleri’nin bugünkü konukları ise; Big Chefs Mutfak Koordinatörü Murat Aslan ve Cookshop Genel Müdür Yardımcısı olacak.

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, yarın saat 18.00’de Gündem Değerlendirmeleri’nde gündeme dair açıklamalar yapmak üzere Gökmen Sözen’in konuğu olacak.

FoodinLife dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınında oldukça etkilenen yeme-içme ve turizm sektörünün nabzını, yeni oluşumu Gündem Değerlendirmeleri’yle tutmaya devam ediyor. FoodinLife Genel Yayın Yönetmeni Gökmen Sözen’in yönetiminde “Gündem Değerlendirmeleri” konseptiyle her gün; gastronomi, yatırım, turizm, siyaset ve sağlık sektöründen alanında uzman iki konuğu Instagram canlı yayınında ağırlayan FoodinLife Gastronomi Yayınları, bu sektörlerin sorunlarına kulak vererek çözüm arayışı için alan yaratıyor. 20 yıllık deneyim ve Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı’yla dünya gastronomi sahnesinde elde ettiği başarı ile süreci sadece Türkiye’den takip etmekle kalmıyor, aynı zamanda dünyaca ünlü şeflerin FoodinLife’a özel açıklamalarına da yer veriyor.

Yapılacak ve atılacak adımlar

Koronavirüs salgını tüm Türkiye’yi ve dünyayı etkisi altına almaya devam ediyor. Salgından ilk etkilenen sektörlerden biri olan restoranlar ve oteller bir bir kapılarını kapatırken, gittikçe uzayan süreç gelecek için kaygıları artırdı. Bu noktada salgının etkilerini ve son gelişmeleri yakından takip ederek sektörün sorunlarına ışık tutan FoodinLife, Gündem Değerlendirmeleri’yle aynı zamanda süreç sonrasına da odaklanıyor. Yapılacaklar ve atılacak adımlar için sektöre yardımcı olmayı ve çözüm üretmeyi amaç ediniyor.

FoodinLife Gastronomi Yayınları Hakkında:

FoodinLife Gastronomi Yayınları; ulusal ve uluslararası gastronomi sektöründeki tüm gelişmeleri, önemli gastronomi profesyonellerini, şefleri ve gastronomiye dair haber ve etkinlikleri canlı olarak sektör profesyonelleri ile buluşturuyor. FoodinLife, Patisserie by FoodinLife ve Gastromasa içeriklerimize; haber portalı, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube kanalı üzerinden kolayca erişim sağlayabilir, FoodinLife ve Patisserie by FoodinLife dergileri abonelik için foodinlife.com web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Sosyal Medya'da Paylaşın