Farklı bir fast-food deneyimi

Pazartesi günleri dışında her gün 12:00-21:00 arası servis veren Poutine Moda, farklı deneyim yaşamak ve yeni tatlara açık olan insanları bekliyor.

Poutine Moda; Kanada’nın Poutine lezzetinden yola çıkarak geliştirilmiş bir fast-food deneyimi sunuyor. Her ay değişen güncel ve mevsimler menüsüyle, birçok farklı ülkenin sokak ve ev yemeklerini patates kızartması üzerinde servis ediyor. Sokak kültürüne uygun olarak hazırladıkları ve sundukları yemeklerle, Moda’da bir mahalle içinde bulunuyor.

Poutine sokak kültürünü kendi lehine çeviriyor

İki yakın arkadaş olan Begüm Şahin ve Buğra Adanır’ın hem mutfağın hem de işletmenin başında bulundukları Poutine Moda, Haziran 2019’dan beri hizmette. Moda’nın yerleşmiş sokak kültürünü kendi lehine çevirmeye çalışan Poutine Moda, her ay 5 farklı ülkenin yemeklerini orijinal tarifleriyle hazırlıyorlar.

Yeni tatlara açık olan insanları bekliyor

Poutine Moda’nın slogan olarak seçtikleri “ This is a bad place for a diet” (Burası diyet için en kötü tercihtir) sloganı da yeni akım sağlıklı mutfaklara da selam çakıyor. Pazartesi günleri dışında her gün 12:00-21:00 arası servis veren Poutine Moda, farklı deneyim yaşamak ve yeni tatlara açık olan insanları bekliyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın