Frankie Beach Club Susona Bodrum’da kapılarını açtı!

2012 yılından beri “iyi yemek ve iyi müzik “mottosu ile yoluna devam eden Frankie İstanbul’un tecrübesi, Frankie Beach Club ile bu yaz Susona Bodrum’a taşınıyor. Yeme- içme ve eğlence hayatına yenilikler getiren felsefesi ile trendleri belirleyen Kaya Demirer ve ekibi Frankie Beach Club ile yaza Ege’de keyif, lezzet ve eğlence katıyor.

Frankie Beach Club bu yaz “Power Lunch” konsepti ile farklı bir lezzet ve eğlence anlayışını Susona Bodrum’da yaşatıyor. Susona Bodrum’un, Torba‘da Ege’ye hakim plajına konumlanan Frankie Beach Club, alışılagelmiş Frankie tarzı kaliteli hizmet anlayışı, özel menüleri ve sıradanlıktan uzak eğlencesi ile 11.00- 20.00 saatleri arasında hizmet veriyor. Bir Kaya Demirer markası olan Frankie Beach Club, uzun yıllardır Bodrum’da başlayıp ve olgunlaşan lezzet ve eğlence tecrübesini yıllar sonra yeniden Ege’nin eşsiz mavilikleri ile buluşturuyor.

“Power Lunch” konseptinin ön planda olacağı Frankie Beach Club’ın menüsünde; büyük balıklar, ağır ateşte pişmiş ortaya kemikli büyük etler, deniz mahsullü paella’lar, kabuklu deniz ürünleri ve benzeri Ege lezzetleri başrolde olacak. Menüde, gerçek yerel ürünler kullanılarak lokal tariflere atıfta bulunan paylaşımlık tabaklar ve soğuk servis edilen oldukça az işlenmiş sebzeler başı çekiyor. Her boyda çeşit çeşit salata alternatifleriyle dikkat çekiyor. Ve son dönemin gözdeleri ‘Poke Bowl’lar Frankie Beach Club’ın menüsünde de yerini alıyor.

Frankie Beach Club, sosyal mesafeye sahip uzun masalarda dostlarla keyifli saatler, nefis yemekler ve müzik eşliğinde bir Bodrum deneyimi vadediyor. Gün ortasında 14.00’te hafif hareketlenmeye başlayan müzik, 18:00’e kadar yavaş yavaş ritmini yükselterek keyifli

saatler yaşatıyor. Hafta sonları 18.00’de canlı müzik keyfi de sunacak Frankie Beach Club’ta yerli ve yabancı unutulmaz parçalar hayat bulacak. Akşam 20.00’ye kadar açık kalacak Frankie Beach Club’ta günlük canlı performanslar yapılacak. Frankie Beach Club yaz boyunca, sosyal mesafe kurallarına uygun bir şekilde misafirlerini ağırlıyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın