Dört mevsim dondurma keyfi Kahve Dünyası’nda!

Kahve Dünyası, dondurmayı mevsim lezzetleriyle buluşturduğu ‘ayın dondurması’ konseptine bu ay Çikolata Parçalı Muzlu Dondurma ile devam ediyor. Bitter çikolata ile muzun benzersiz uyumunun bir araya geldiği çikolata parçalı muzlu dondurma, Mart ayı boyunca Kahve Dünyası’nda dondurma severleri bekliyor.

Kahve Dünyası, mevsim lezzetlerinin ön plana çıktığı ‘ayın dondurması’ konseptiyle dört mevsim boyunca dondurma keyfi yaşatmaya devam ediyor. Mart ayına özel olarak dondurma severlere sunulan çikolata parçalı muzlu dondurma, mevsimin en sevilen meyvelerinden muz ile kırıntı bitter çikolatayı bir araya getiriyor. Kahve Dünyası şeflerinin özel tarifiyle üretilen dondurma bu özelliğiyle de fark yaratıyor.

Tam yağlı Jersey inek sütü, dondurmaya özel bir kıvam veren süt kreması, muz püresi ve dağlık bölgelerde yetişen orkide bitkisinin köklerinden elde edilen salep ile ortaya çıkan bu benzersiz lezzet, Mart ayı boyunca Kahve Dünyası mağazalarında dondurma severlerle buluşacak.

Özel ısı korumalı kutusu
Çikolata Parçalı Muzlu Dondurma, Kahve Dünyası’nın diğer tüm dondurmalarında olduğu gibi boya içermiyor. Bu keyfi istediği yerde yaşamak isteyenler için kiloluk olarak da satışa sunulan dondurma, özel ısı korumalı kutularıyla dondurma keyfini yaz kış, her yerde devam ettiriyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın