Dönüp dolaşılıp geri gelinecek mekan: Kürkçü Dükkanı

Açıldığı günden bu yana İzmir’in en popüler mekanı haline gelen Kürkçü Dükkanı, hem et restoranı hem de gece kulübü konseptiyle hizmet veriyor. İzmir Çınarlı’da konumlanan mekan, mangaldan fırın ürünlerine kadar geniş bir seçki sunuyor. Mekanın kurucusu Ragıp Can Kutsal konsepti oluştururken, yurt içi ve yurt dışı seyahatleri sırasında gezdiği gördüğü mekanlardan ve farklı eğlence kültürü öğelerinden ilham aldığını söylüyor. Amerika’daki eğitimini tamamladıktan sonra ülkeye dönen Kutsal, “restoran mı çiftlik yatırımı mı?” diye düşünürken iki hayalini birden gerçekleştiriyor.


Ragıp Can Kutsal

Kendilerini et lokantası olarak tanımlasalar da aslında hem restoran hem de gece kulübü hizmeti veren Kürkçü Dükkanı, İzmir’de sıra dışı bir mekan arayanlara hitap ediyor. 23.00’ten sonra müşterilerine eğlence dolu bir gece sunan mekan, keyifli ambiyansı ve enfes et lezzetleri ile dikkat çekiyor.

Pazartesi günleri dışında Salı’dan Cumartesi’ye kadar her gün 18.00’den, Pazar günleri ise 17.00’den itibaren kapılarını konuklarına açan Kürkçü Dükkanı, menüsünde kullandığı etleri kendi çiftlik hayvanlarından, sebzeleri ise kurdukları seradan temin ediyor. Saatler 22.00’yi gösterdiğinde DJ şovlarının etkili olduğu Kürkçü Dükkanı, “tekrar geri gelinecek yer” mesajına vurgu yapıyor.

 

Sosyal Medya'da Paylaşın