Coffee HQ’dan Sevgililer Günü sürprizleri

Üçüncü nesil kahve markası Coffee HQ (Coffee Headquarters), çok özel hediyelerle çiftlerin Sevgililer Günü heyecanına ortak oluyor. Coffee HQ’nun Instagram hesabını takip edenler, içinde demleme ekipmanı ve taptaze kahvenin bulunduğu şık bir kutuyu kazanma ya da Coffee HQ Akademi’de düzenlenecek bir kahve workshop’una katılma fırsatı yakalıyor.

Kahve tutkunlarına yeni lezzet deneyimleri sunan üçüncü nesil kahve markası Coffee HQ (Coffee Headquarters), aşka ve sevgiye adanan 14 Şubat Sevgililer Günü’nde müdavimlerini yalnız bırakmıyor. Coffee HQ, yılın bu özel gününü çiftleri mutlu edecek unutulmaz hediyelerle karşılıyor.

V60 demleme ekipmanı ve taptaze CHQ kahvesi bir arada

Nitelikli çekirdeklerle hazırlanan leziz bir kahve, aşk dolu sohbetlere ayrı bir tat katıyor. Sevgililerin sohbetini renklendirmek isteyen Coffee HQ, Instagram hesabını takip edenlere içinde V60 demleme ekipmanı ve taptaze CHQ kahvesi bulunan harika bir kutu hediye ediyor.

Lezzetli kahve hazırlamanın püf noktalarını öğrenebilirsiniz

Coffee HQ, Sevgililer Günü’ne özel sürprizleri kapsamında İstanbul Taksim’de bulunan Coffee HQ Akademi’de bir de kahve workshop’u düzenliyor. Bu keyifli workshop’a katılma şansını yakalayan sevgililer, her gün içtikleri kahveyi daha lezzetli hazırlamanın püf noktalarını öğrenebiliyor.

Bu özel hediyeleri kazanma şansını yakalamak çok kolay!

Coffee HQ Instagram hesabını takip eden ve iki arkadaşını ilgili gönderilerin altına etiketleyen ikişer çift, bu özel hediyeleri kazanma şansını elde ediyor.

Nitelikli kahveler üçüncü nesil demleme yöntemleriyle buluşuyor 

Türkiye’de kahve sektörünü 3. nesil kahve ile tanıştıran isimlerden biri olan Kahve Gurusu Sam Çeviköz’ün kurduğu Coffee HQ markası, nitelikli kahveleri üçüncü nesil demleme yöntemleriyle buluşturuyor. İzmir İstinyePark AVM’de ve İstanbul Beşiktaş Akaretler’de mağazaları bulunan Coffee HQ, Sam Çeviköz’ün demleme yöntemleriyle hazırlanan kahveleri ve özel reçetelerle yapılan tatlılarıyla sektöre farklı bir soluk katıyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın