Çırağan Palace Shop’tan Anneler Günü’ne özel leziz hediyeler

Çırağan Palace Shop, Anneler Günü’ne özel birbirinden çeşitli saray lezzetleriyle hediye seçenekleri sunuyor. Anneler Günü için fark yaratan özel tasarım lezzetler yine çok şık ve lezzetli.

Üzeri çilekli makaronlar, yenilebilir altın parçalarıyla süslenmiş, beyaz Belçika çikolatalı özel temalı bir pasta harika bir kutlama hediyesi olurken; üzeri meyve parçaları, kırma ruby çikolatalar, makaronlar, yenilebilir altın parçaları ve çiçeklerle süslenen kalp şeklinde kurabiye pasta da bir diğer özel pasta seçeneği arasında yerini alıyor.

Bu yıl öne çıkan Anneler Günü lezzetleri arasında kalp şeklinde sunulan vişneli el yapımı baklavalar da benzersiz lezzetler arasında. Çırağan Palace Shop’un en popüler ürünlerinden çay saati ise Anneler Günü’ne özel teması ile sohbetlere hoş bir leziz eşlikçi oluyor. El yapımı ruby ve bitter bonbon çikolatalar, Anneler Günü temalı kurabiye çeşitleri, kalp şeklinde pembe makaronlar ve mini pastalar da diğer leziz hediye seçenekleri arasında.

Tüm bu lezzetlere ek olarak Anneler Günü’ne özel hazırlanan şık lezzet paketleri de annesini şımartmak isteyenleri bekliyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın