Caffè Nero İzmir’deki Yeni Şubesi ile Büyümesini Sürdürüyor

Avrupa’nın en büyük bağımsız kahve zincirlerinden Caffè Nero, İzmir’deki büyümesini Kıbrıs Şehitleri mağazasıyla sürdürüyor. Caffè Nero, ödüllü İtalyan kahvesiyle, misafirlerini evlerindeymiş gibi hissettiren bir atmosferde ağırlayarak gerçek bir ‘kahve evi’ deneyimi sunuyor.

Tüm Caffè Nero’lar gibi Kıbrıs Şehitleri mağazası da İtalya’nın klasik kafelerinden ilham alıyor ve özgün mağaza tasarımlarıyla şehir hayatından mola almak isteyenlere sıcak ve samimi bir ortam sağlıyor.

Caffè Nero mağazaları, kapısından girildiği andan itibaren, taze çekilmiş kahve kokusu, lezzetli ve taze yiyecekleri, özgün dekorasyonu ve müziğiyle misafirlerini sıcak bir atmosferle karşılıyor. Caffè Nero’larda, kahve eğitim programlarında uzmanlaşan baristalar, misafirlerle birebir ilgilenerek, taze çekilmiş kahve çekirdekleriyle hazırladıkları nitelikli kahve içeceklerini sunuyor. Caffè Nero’nun yüksek kaliteli kahvesi ve ödüllü kahve harmanı, yüksek rakımlı ve zengin topraklara sahip kahve yetiştirme bölgelerinden seçilerek, Caffè Nero’nun kendi kahve kavurma merkezinde kavuruluyor ve dünyadaki tüm Caffè Nero’larda aynı harman sunuluyor.

Caffè Nero yalnızca kahve alınan bir banko değil, o içeceğin tüketildiği, ilham verici bir mekandır. Kahveye eşlik eden lezzetli ve nitelikli yiyeceklerin sunulduğu ve baristaların ustalığının sergilendiği bütünsel bir deneyim yeridir. Bu deneyimi en iyi ifade eden kavram da “kahve evi”. Caffè Nero Kıbrıs Şehitleri de bir “kahve evi” olarak konuklarını ağırlıyor.

Caffè Nero Türkiye CEO’su Ahmet Yanıkoğlu Kıbrıs Şehitleri mağazasının açılışıyla ilgili yaptığı açıklamada, şubenin iki katlı mekanının özenle ve birçok kriter gözetilerek seçildiğini söyledi. Yanıkoğlu “Markamızın temel prensiplerinden biri, global zincirlerde sıkça görüldüğü gibi, girdiği yeni alanı dönüştürme, kendine uydurma ve bu suretle orijinal dokunun zarar görmesine yol açmaktan uzak durmak. Bu anlayışla, mağazalarımızın içine girdiği dokuya adapte olmasını, bölgenin ve o çevredeki insanların alışkanlıklarına, beklentilerine en doğal şekilde cevap vermesini gözeten bir yaklaşımımız var. Kıbrıs Şehitleri mağazamızda da bu prensiplerimizden vazgeçmedik” dedi.

 

Tüm Caffè Nero mağazaları gibi, Kıbrış Şehitleri kahve evi de iyi kahve deneyiminin yanı sıra, buluşma, sosyalleşme, çalışma veya keyifli bir mola mekanı olarak daha ilk günden misafirlerin favori mekanı haline geldi. Her mağazaya özel tasarımıyla öne çıkan Caffè Nero, kahvenizi yudumlarken kaliteli zaman geçirebileceğiniz ferah iç ve dış alanlarıyla Kıbrıs Şehitleri mağazasında İzmirliler’i bekliyor.

 

Sosyal Medya'da Paylaşın