Caffè Nero’da İtalyan Yazı Rüzgarı

Avrupa’nın en büyük bağımsız kahve zincirlerinden Caffè Nero, ödüllü İtalyan kahvesi ve İtalya’nın klasik kafelerinden aldığı ilhamın harmonisiyle sizi İtalyan yazı ruhunu yaşamaya davet ediyor. Espresso ‘Tini, Italian Spritz ve Freddo Espresso yaz boyunca Caffè Nero mağazalarında.

İtalya’nın klasik kafelerinden ilham alan mağazalarında, birinci sınıf ödüllü İtalyan kahvesi, sıcak ve davetkar bir atmosfer, iyi yemek ve mükemmel bir hizmet Sunan Caffè Nero kahve evleri bu yazı İtalyan lezzetleriyle taçlandırıyor. Caffè Nero’nun “Italian Summer” içecekleriyle yaz en sıcak günlerde bile serin geçecek.

 “Italian Summer” serisinin en dinamik üyesi “Espresso ‘Tini” Caffe Nero’nun premium kahvesine Orange Spritz ve Irish şurupları eklenerek yapılıyor. 5 adet buzla çalkalandıktan sonra üzerine kahve çekirdeği ekleniyor. “Freddo Espresso” ise buz üstüne dökülen espresso shot’ların shaker ile köpürtülerek, buzlu bir bardağa aktarılmasıyla hazırlanıyor. Serinin en renkli üyesi ise “Italian Spritz”. Limonataya Orange Spritz ve Lime şurupları ekleniyor, buz ve soda ile tamamlanıyor, portakal dilimiyle servis ediliyor.

 

 

Sosyal Medya'da Paylaşın