Caddebostan’da alışılmışın dışında bir deneyim: Klar Coffee Company

Klar Coffee Company, geçtiğimiz Eylül ayının başında Caddebostan’da kapılarını açtı. Oyuncu Kıvanç Kasabalı ve Soner Özdemir tarafından hayata geçirilen mekân, gerek dekorasyonu gerekse de sunumlarıyla kısa sürede bölgenin en çok rağbet gören mekânlarından biri olmuş durumda.

Klar Coffee Company; Amerika, Afrika ve Asya kıtalarından en iyi kahve çekirdeklerini ithal ederek burada işliyor ve misafirlerine farklı kahve seçenekleri sunuyor. Günün tüm öğünleri için sağlıklı bir menü de sunan Klar Coffee Company, fırında günlük hazırlanan atıştırmalıkları ve kahveleriyle tercih sebebi oluyor. Seramik duvarları, her bir yanı saran bitkileri ve bahçesiyle gelenlere dingin bir ortam sunuyor.

Klar Coffee Company lezzetleriyle de oldukça iddialı

Klar Coffee Company, kahve seçeneklerinin yanı sıra lezzetleriyle de oldukça iddialı. Kahvaltı menüsünde yer alan yumurta seçenekleri, tostları ve sandviçleriyle misafirlerini mutlu eden mekân, sağlıklı beslenenleri de unutmuyor. Sağlıklı kaseleriyle beslenmesine dikkat edenlerin bölgede adeta uğrak noktası oluyor. Özenle hazırlanmış ve limon reçeli ile de sunulan kruvasanlar ise kahvelerin tamamlayıcısı olmuş durumda.

Kısa sürede müdavimini yaratan Klar Coffee Company, İstanbul’un en iyi üçüncü dalga kahvecileri arasına şimdiden girmiş durumda.

Sosyal Medya'da Paylaşın