Burger King, Londra’da vegan restoran açtı

Burger King, Leicester Square’de ‘Bakon Double Cheeeze XL’ ve ‘süt ürünü olmayan dondurma’ dahil 15 yeni menü öğesiyle tamamen vegan bir restoran açıyor. Burger King’in yeni vegan şubesi 14 Mart (bugün) Leicester Square’de açılıyor.

Plant-based Whopper ve Vegan Royale gibi çok sevilen kahramanların yanı sıra, Burger King misafirleri ayrıca 15’in üzerinde yeni menü öğesinin özel tadına sahip olacak. Zincir, kendi türünde bir ilk olarak, çocuklar için etsiz bir menü de duyurdu. Burger King, tamamen vegan olan ilk şubesini bugün açacak ve en ünlü yemeklerinin bitki bazlı versiyonlarını sunacak. ABD zinciri, bir aylık devralma kapsamında Leicester Square amiral gemisi restoranında 14 Mart’tan 10 Nisan’a kadar et servisi yapmayacak.

Bu yeni restoran, bitki bazlı Bacon Double Cheeeze XL, Vegan Cheeeze & Bacon Royale, vegan Nugget Burger, bitki bazlı Double Cheeezeburger, bitki bazlı Cheeeze & Bacon Whopper, vegan Chilli Cheeeze Bites, bitki bazlı soğan halkaları ve ayrıca bir vegan Katsu ürün yelpazesine sahip olacak.

Leicester Square etsiz restoran 14 Mart’ta açılacak ve 10 Nisan’a kadar ay boyunca hizmet verecek.

Sosyal Medya'da Paylaşın