Bonna’dan sofralarda geçmişi aralayan koleksiyon!

Medeniyetlerin beşiği Mezopotamya’nın tarih öncesine dayanan nefes kesici eserlerinden ilham alan eşsiz bir koleksiyon… Sunumu bir ifade sanatı olarak gören şeflerin tercihi Bonna, Türkiye coğrafyasının en özel mozaiklerini Mesopotamia Koleksiyonu ile sunum tabaklarında resmediyor.

Özgün stiliyle şeflerin ihtiyaç ve beklentilerine uygun yenilikçi çözümler üreten Bonna, Mesopotamia Koleksiyonu ile yüzlerce medeniyete ev sahipliği yapmış Anadolu’nun kadim tarihini sunum sanatına dönüştürüyor.

Geçmişin izleri 21.yüzyılın sunumlarında

En eski sanat dallarından biri olan mozaik sanatını sunumlara taşıyan otantik Mesopotamia Koleksiyonu, Mezopotamya’nın bereketli topraklarına atfediliyor. Mozaik işlemeleri başarılı bir şekilde sofralara taşıyan koleksiyon, mozaik dokunuşlarla güçlü bir görsel efekt yaratıyor. Antik dönem mozaiklerinin yorumlanmasıyla hayat bulan özgün figürlerin süslediği her bir parça birbiriyle uyumlu olarak sofralarda rafine bir şıklık yaratıyor. Farklı kültürel kodlarla sunumda fark yaratan Mesopotamia Koleksiyonu, geçmişin izlerini 21.yüzyılın sunumlarına taşıyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın