Blum Coffee House’dan özgün ve geleneksel lezzetler!

Blum Coffee House, geleneksel ürünlerle ve cesur yeni tatlarla olduğu kadar sağlıklı lezzetlerle de fark yaratmaya devam ediyor. Kurulduğundan bugüne vazgeçilmez lezzetlerini misafirleri ile buluşturan marka, el yapımı özgün reçeteleriyle mutluluğun en özel formülünü sunuyor.

Dizginlenemeyen merakı, devamlı gelişim ve değişim ile kendini yenileyerek misafirlerinin hem damaklarına hem göz zevkine hitap eden lezzetlerle zenginleştiren Blum Coffee House, geleneksel ürünleri, modern Türk ve dünya mutfağı eşliğinde enfes bir sunumla takdim ediyor. Bilindik tatları sağlıklı ve modern malzemelerle yeniden inşa ederek, özel reçeteler yaratan marka, yenilikleriyle misafirlerinden tam not alıyor.

Fıstık esintili lezzetler sunuyor
Blum Coffee House’a özel rafine şeker içermeyen Antep fıstığı kreması ile yapılan Pistacchino, nam-ı diğer Antep Fıstıklı Capuccino, hem gözü hem de damağı şenlendiren enfes bir kahve. Blum’un imza reçetesi ile yapılan Blummy Brownie ise üç leziz katmandan oluşuyor. En altta badem unu ile yapılan glütensiz Belçika çikolatasından enfes bir brownie, orta katmanda rafine şeker içermeyen Antep Fıstığı Kreması, en üst katmanında ise Antep fıstığı ve Organik pirinç patlağı ile harmanlanmış yüzde 70 bitter Belçika Çikolatası… Bu üçlü lezzet kulesi damaklarda uzun süre unutulmayacak enfes bir tat bırakıyor.

Blum Coffee House, son yılların popüler tatlılarından Basque Cheesecake’i antep fıstığı ile harmanlayarak farklı bir yorumla misafirlerine sunuyor. Glutensiz olarak badem unu ile ürettikleri Basque Cheesecake, sağlıklı olduğu kadar farklılığı ile de ön plana çıkıyor. Antep fıstığı ile birleşince ortaya geleneksel Basque Cheesecake’den oldukça farklı ancak Türk damak tadına hitap eden, fıstık esintili bir lezzet yakalanıyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın