Blend365’ten Yılbaşı Konsepti

Wish More Hotel İstanbul, misafirlerine yılbaşı dönemine özel tatlı bir sürpriz sunmaya hazırlanıyor. Blend365 Cafe’de yılın en ışıltılı dönemini yeni lezzetlerle karşılamak isteyen misafirler için Aralık ayı boyunca yeni yıla özel hazırlanan ve İtalyanca 7 katlı anlamına gelen Setteveli isimli pasta servis edilecek.

Wish More Hotel İstanbul’da yer alan Blend365 Cafe, yeni yıl heyecanının başladığı Aralık ayına özel Setteveli isimli özel pastayı misafirlerine sunmaya hazırlanıyor. Wish More Hotel İstanbul’un maharetli şefleri tarafından farklı boyut alternatifleriyle hazırlanacak çilek ve çikolatalı pastanın servisi ay boyunca devam edecek.

Şık tasarımı, merkezi lokasyonu, gönülden servis yaklaşımı ve yenilikçi uygulamaları ile hizmet veren Wish More Hotel İstanbul, yılbaşı keyfini tek bir günle sınırlı tutmak istemeyen ve yeni yıla yenilenmiş olarak girmek isteyen misafirlerini bekliyor.

Wish More Hotel İstanbul misafirlerine Aralık ayı boyunca Setteveli ve yılbaşına özel birbirinden farklı lezzetleri tatma, şık süslemeleriyle yılbaşı ruhunu yansıtan atmosferinde eşsiz bir konaklama deneyimi sunuyor. İstanbul’un merkezinde yer alan Wish More Hotel İstanbul, yeni yılın ilk gününü de keyifle karşılamak isteyen misafirler için 2000 metrekarelik alan üzerine kurulu fitness ve SPA merkezi ile alanında uzman uzak doğulu terapistlerin ve spor koçlarının rehberliğinde hizmet verecek.

Sosyal Medya'da Paylaşın