Beta Yeni Han’dan Ramazan Ayına Özel İftar Menüsü

Ramazan sofralarının en lezzetli finali Beta Tea, 11 ayın sultanını tarihi bir atmosfere sahip Eminönü’ndeki Beta Yeni Han’da Ramazan ayı boyunca servis edeceği iftar menüsü ile misafirlerini karşılıyor.

Türkiye’nin dünyaya açılan çay markası Beta Tea, siyah çaydan yeşil çaya, meyve ve bitki çaylarından Dünya çaylarına geniş bir ürün yelpazesi ile Ramazan sofralarının yine vazgeçilmezi olurken; Beta Yeni Han, bu Ramazan ayında Osmanlı’dan kalma tarihi atmosferinde servis edilen iftar menüsü ile misafirlerinin karşısına çıkıyor.

Osmanlı’dan miras tarihi Beta Yeni Han’da iftar

Ramazan ayında bereketi bol iftar menüsü ile misafirlerini ağırlayan Beta Yeni Han, şirket yemekleri ve kalabalık gruplar için de ideal bir ortam sunuyor. Bugüne kadar yüzlerce Ramazan geçiren hanın bu yıl iftar menüsünde zengin iftariyelik tabağı, ramazan için özel olarak hazırlanan reyhan şerbeti, ara sıcaklar ve zengin ızgara çeşitleri yer alıyor.

İçinde yer alan 11 mağazası ile hizmet veren Beta Yeni Han, misafirlerini adeta lezzet yolculuğuna çıkarıyor. Ramazan alışverişleri için baharattan kuruyemişe, çikolatadan lokuma, çaydan kahveye Ramazan sofralarını renklendirecek pek çok taze ürünü burada bulmak mümkün oluyor. Beta Gıda tarafından 2019 yılında renove edilerek hizmete açılan 16. yüzyıldan kalma Osmanlı yapısı Yeni Han, tarihte kahvenin kavrulduğu ilk fırına da ev sahipliği yapmış.

Sosyal Medya'da Paylaşın